اندیکاتور کالر لول حرفه ای ( Color Levels Pro ) برای رسم باکس و خطوط در متاتریدر 4

اندیکاتور رسم باکس کالر لول

الگوهای پرایس اکشن کلیدی را با استفاده از بهترین ابزار نمودار برای MT4 برجسته کنید. سطوح حمایت/مقاومت، خطوط روند، مثلث ها و مستطیل ها را روی نمودارهای قیمت خود بکشید.

توضیحات

اندیکاتور رسم باکس کالر لول (Color Levels Pro) یک ابزار نمودار قیمت چند منظوره برای متاتریدر 4 است. این اندیکاتور رسم شکل به شما اجازه می دهد تا انواع اشکال و خطوط را برای برجسته کردن الگوهای پرایس اکشن بالقوه اعمال کنید. ترسیم خطوط روند، سطوح حمایت/مقاومت، و اشکال الگو یک کار معمولی برای معامله گران فنی است. این به آن‌ها کمک می‌کند تغییرات کلیدی قیمت را ردیابی کنند و بر این اساس موقعیت‌های خرید/فروش دقیق را پیش‌بینی کنند.

پلتفرم متاتریدر 4 در حال حاضر با چند ابزار نمودار قیمت داخلی همراه است. با این حال، آنها به راحتی در دسترس نیستند و برای استفاده مکرر مناسب نیستند. از آنجایی که نرم افزار برای چیدمان منوها و گزینه های دیگر به فضا نیاز دارد، قرار دادن تمام ابزارهای طراحی روی پنجره اصلی غیرممکن است.

این اندیکاتور رسم باکس دارای ویژگی های نوآورانه و کاربر پسند تجزیه و تحلیل نمودار است. تمام ابزارهای طراحی ضروری را در نمودار قیمت اصلی قرار می دهد. بنابراین، فقط با چند کلیک ماوس به گزینه های نمودار مورد نظر خود دسترسی فوری خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: پرایس اکشن چیست؟ مروری بر پرایس اکشن و ابزارهای معاملاتی آن

در این راهنما، نحوه ردیابی فرصت های خرید و فروش را با استفاده از اندیکاتور رسم باکس کالر لول  Color Levels Pro یاد خواهید گرفت.

نحوه انجام تحلیل سطوح قیمت با استفاده از اندیکاتور رسم باکس کالر لول Color Levels Pro در MT4

اندیکاتور رسم باکس کالر لول

اندیکاتور رسم باکس و خط روند Color Levels Pro برای MT4 دارای تمام ابزارهای لازم برای سرعت بخشیدن و تنوع بخشیدن به وظایف تحلیل تکنیکال در نمودار است.

هفت شکل ابزار طراحی را در سمت چپ بالای نمودار بصورت رنگی نمایش می دهد. این پنل شامل مستطیل، مثلث، خط روند و خطوط افقی در رنگ های مختلف می باشد. روی شی دوبار کلیک کنید تا قفل آن باز شود. پس از باز شدن قفل، روی آن کلیک راست کنید تا به منوی تنظیمات آبجکت دسترسی پیدا کنید، سپس سبک ها و رنگ های اشیاء را سفارشی کنید.

همچنین می توانید نشانگر ماوس خود را در اطراف لبه جعبه های مثلث و مستطیل نگه دارید و بکشید تا اندازه و شکل آنها را تغییر دهید.

بالا و پایین های بازار را با استفاده از خط روند اندیکاتور متصل کنید. این مناطق احتمالی اصلاح قیمت را مشخص می کند. همچنین، به شما کمک می کند تا سطح حمایت/مقاومت و بحرانی قیمت را پیش بینی کنید. علاوه بر این، اندیکاتور رسم شکل Color Levels Pro شامل یک سرویس هشدار است. هنگامی که این ویژگی را فعال کردید، هر زمان که قیمت با هر یک از اشیاء طراحی شما تعامل داشته باشد، نشانگر هشدار ارسال می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که اندیکاتور رسم باکس و خط روند کالر لول Color Levels Pro یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش نیست. این اندیکاتور یک برجسته کننده نمودار قیمت MT4 ساده است که به شما کمک می کند فرصت های معاملاتی سودآور را پیش بینی کنید.

بیشتر بخوانید:الگوی سر و شانه : راهنمای شما برای کسب سودهای بزرگ

نتیجه

اندیکاتور رسم باکس و خط روند کالر لول Color Levels Pro یک امتیاز عالی برای تحلیلگران تکنیکال در بررسی الگوهای قیمت کلیدی است. همچنین به معامله گران کمک می کند تا تغییرات در پرایس اکشن و روند بازار را نظارت کنند. هنگامی که نشانگر را روی MT4 نصب کردید، همه ابزارها را در نمودار خود برای ترسیم اشکال، حمایت/مقاومت و خطوط روند به طور همزمان دارید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

گوشه نمودار : جایی را انتخاب کنید که نشانگر سطوح رنگ را قرار دهد.

Auto Lengthening: فعال/غیرفعال کردن تنظیم خودکار برای تغییرات قیمت.

نمایش قیمت: فعال/غیرفعال کردن نمایش برچسب‌های قیمت.

نمایش پیام: راهنماهای متنی را فعال/غیرفعال کنید.

Push Notification to The Mobile: اعلان فشاری را فعال/غیرفعال کنید.

رنگ‌های مستطیل (1 تا 5): رنگ شکل‌های مستطیل را تغییر دهید.

سبک‌های مستطیل (1 و 2): سبک‌های مستطیلی را انتخاب کنید.

عرض مستطیل (1 و 2): عرض مستطیل ها را تنظیم کنید.

رنگ خط 1: رنگ خط 1 را تنظیم کنید.

سبک خط 1: سبک خط 1 را انتخاب کنید.

عرض خط 1: عرض خط 1 را تنظیم کنید.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه