بهترین اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Timeframe برای متاتریدر 4

دانلود اندیکاتور تعیین روند Clear MultClear Multi Timeframe

با استفاده از بهترین اندیکاتور روند Clear Multi Timeframe برای متاتریدر 4 سیگنال خرید و فروش دقیق دریافت کنید. مناسب استراتژی های اسکالپینگ و معاملات روزانه است و در معاملات فارکس و سهام به خوبی عمل می کند.

توضیحات

اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Timeframe ، سیگنال‌های روند و حرکت بی‌درنگ قیمت را در نمودارهای متاتریدر 4  ایجاد می‌کند. این اندیکاتور برای تعیین جهت بازار، اندیکاتور های MACD، CCI و میانگین متحرک لاگر را ترکیب می کند.

معامله‌گران فنی می‌توانند از این اندیکاتور تعیین روند برای ارزیابی فرصت‌های خرید و فروش مبتنی بر روند برای معاملات فارکس و سهام استفاده کنند. علاوه بر این، میتوانید با فیلتر کردن سیگنال های معاملاتی بسیار محتمل تر، نتیجه استراتژی معاملاتی موجود خود را بهبود بخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اندیکاتور ازجمله، مزایای آن و کاربردهایش برای MT4 با ما همراه باشید.

سیگنال‌های خرید و فروش با استفاده از اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Timeframe  برای MT4

اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Timeframe برای متاتریدر 4  MACD و CCI را برای شناسایی حرکت فعلی بازار اعمال می کند. علاوه بر این، میانگین متحرک لاگر وضعیت روند لایو را به شما نشان می دهد.

سیگنال با اندیکاتور تشخیص روند

زمانی میتوانید وارد بازار شده و موقعیت خرید باز کنید که همه اندیکاتورها در بالای خط صفر حرکت کرده و مقادیر مثبتی را برای تایید روند صعودی بازار داشته باشند. هنگامی که میله های هیستوگرام به 150 رسید و رنگ آنها تغییر کرد، در نظر بگیرید که قیمت به مناطق بیش از حد خرید رسیده است و زمان خروج از معامله خرید فرا رسیده است.

همانطور که در نمودار ساعتی GBP/USD بالا، قیمت پس از تثبیت در یک موقعیت lower high، یک شکست نزولی داشته. در همان زمان، میانگین متحرک Laguerre  و CCI، MACD به زیر خط صفر فرو رفتند تا شکست قیمت را به عنوان ورود به یک فرصت فروش تأیید کنند. هنگامی که مقدار اندیکاتور به 150- رسید، به دنبال سیگنال اشباع فروش، خروج از معامله فروش را در نظر بگیرید.

نتیجه

با توجه به زمان بندی و دقت سیگنال های معاملاتی اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Timeframe ، یکی از بهترین اندیکاتورهای تشخیص روند است که برای پلتفرم های MT4 توسعه یافته است.

این اندیکاتور به طور مداوم در تمام شرایط بازار کار می کند و به شما امکان می دهد روند فعلی را در نمودارهای MTF تأیید کنید. همچنین، می توانید آن را به عنوان یک فیلتر روند برای بهبود دقت سیگنال در هر استراتژی معاملاتی فارکس و سهام اعمال کنید.

دانلود اندیکاتور تعیین روند Clear Multi Time frame در سایت تی پی چارت رایگان میباشد .

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

نمایش پیش فرض: نوع نمایش مقادیر نشانگر را تغییر دهید.

ALARM: فعال/غیرفعال کردن هشدارهای تجاری.

فشار: فعال/غیرفعال کردن اعلان‌های فشار در سیگنال‌های تجاری

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه