اندیکاتور بریک اوت ( Breakout Trading ) برای استراتژی معاملات شکست در متاتریدر 4

اندیکاتور بریک اوت breakout trading

بهترین اندیکاتور معاملات شکست برای کاربران متاتریدر 4.این اندیکاتور سطوح شکست قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه را تعیین می کند و برای بازار فارکس و سهام ایده آل است.

توضیحات

اندیکاتور بریک اوت( Breakout Trading ) بالا و پایین قیمت را در دوره های انتخاب شده توسط معامله گر مشخص می کند. قله و دره های دارایی به عنوان سطوح شکست قوی قیمت در نظر گرفته می شود. فرقی نمی‌کند که بازار در یک روند یا یک موقعیت رنج حرکت کند، همیشه می‌توانید با استفاده از این شاخص معاملاتی  Breakout برای متاتریدر 4، سطوح خرید و فروش در شکست را تشخیص دهید.

بسیاری از معامله گران استراتژی‌ معاملاتی شکست را به کار می‌گیرند تا بتوانند در مراحل اولیه روند بازار موقعیتی را به دست آورند. علاوه بر این، قیمت معمولاً پس از شکستن سطح حمایت یا مقاومت قوی، حرکات قابل توجهی انجام می دهد. بنابراین، یک شکست قوی قیمت نیز مزایایی را برای اسکالپرهایی که به دنبال فرصت‌های سودآوری سریع هستند، ارائه می‌کند.

اندیکاتور بریک اوت( Breakout Trading ) مناطق و سطوح کلیدی قیمت را در تمام بازه های زمانی پیدا می کند. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید آن را برای نمایش در نمودار قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه سفارشی کنید همچنین، می‌توانید آن را برای تعیین موقعیت‌های معاملاتی کوتاه‌مدت و بلندمدت استفاده کنید.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور بریک اوت (Breakout Trading)

اندیکاتور بریک اوت Breakout Trading

این اندیکاتوربریک اوت به طور پیش فرض از بالا و پایین 5 روز گذشته برای ترسیم خطوط حمایت و مقاومت استفاده می کند. خط افقی سبز نشان دهنده مقاومت و خط قرمز نشان دهنده سطح حمایت قیمت است. مفهوم ورود به خرید/فروش اندیکاتور بسیار ساده است. زمانی که قیمت از خط سبز عبور کرد، خرید انجام میدهیم و برعکس، پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط قرمز، موقعیت فروش باز میکنیم. .

با این حال، باید الگوها و سیگنال های پرایس اکشن را در نمودار مشاهده کنید تا ببینید قیمت پس از رسیدن به مناطق احتمالی شکست چگونه رفتار می‌کند. زیرا هر بار که قیمت به خط حمایت و مقاومت برخورد می کند، لزوماً به این معنی نیست که یک شکست موفق قیمت را ترسیم می کند. قبل از در نظر گرفتن شکست قیمت به عنوان یک فرصت معاملاتی معتبر، دریافت یک سیگنال پرایسی ضروری است.

به عنوان مثال، بسته شدن یک یا چند شمع صعودی بالای خط مقاومت به این معنی است که قیمت با موفقیت مقاومت را شکسته است. در چنین حالتی، ممکن است به دنبال یک فرصت خرید پس از شکست صعودی باشید.

گاهی اوقات ممکن است قیمت یک شکست کاذب در سطوح S & R ترسیم کند. در چنین شرایطی، به دنبال فرصت های شکست در جهت مخالف حرکت قیمت فعلی باشید.

به عنوان مثال، شکست کاذب در مقاومت به این معنی است که قیمت احتمالاً مجدد به حمایت فعلی برمیگردد و آن را آزمایش می کند و به جای آن یک سیگنال نزولی را ترسیم می کند.

نتیجه

استراتژی شکست بدون شک یک گزینه هیجان انگیز برای اسکالپرها و معامله گران روزانه است. یک ورود موفقیت آمیز ممکن است شما را به سمت گرفتن روند بازار در مراحل اولیه سوق دهد و به شما اجازه دهد تا نسبت حاشیه سود بهتری را هدف قرار دهید.

در این راستا، اندیکاتور تشخیص شکست نقش کلیدی در تعریف سطوح خودکار حمایت و مقاومت به طور منظم ایفا می کند. علاوه بر این، نمایش ساده این اندیکاتور از سطوح شکست بالقوه یک مزیت برای معامله گران مبتدی بشمار میرود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

روز: این مقدار تعیین می کند که این اندیکاتور چند روز برای ارزیابی بالا و پایین قیمت به حساب می آورد. این به شما امکان می دهد تنظیمات نشانگر خود را برای ترسیم سطوح حمایت و مقاومت روزانه، هفتگی و ماهانه تغییر دهید.

دیدگاه ها و نظرات

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه