بهترین اندیکاتور ولوم (والیوم) بنام Better Volume 1.5 Alerts برای متاتریدر 5

بهترین اندیکاتور ولوم

سیگنال های خرید یا فروش سهام در فارکس را با استفاده از بهترین اندیکاتور حجم Better Volume برای متاتریدر 5 شناسایی کنید. همچنین الگوهای معکوس روند را تشخیص می دهدو راه حل های معاملاتی بهتری را نسبت به شاخص های مبتنی بر حجم معمولی ارائه می دهد.

توضیحات

بهترین اندیکاتور ولوم برای متاتریدر 5 بنام Better Volume 1.5 Alerts یکی از بهترین اندیکاتورهای حجم در بازار است. به عنوان یک ابزار فنی، تعادل بین عرضه و تقاضا برای اوراق بهادار را تعیین می کند. علاوه بر این، می تواند تفاوت بین میانگین حجم معاملات مورد انتظار و نتایج حجم واقعی را تشخیص دهد.

این اندیکاتور ولوم برای تجزیه و تحلیل روندهای بازار، نوسانات قیمت و تعیین موقعیتهای احتمالی معاملات بالقوه ایده آل است. علاوه بر این، به معامله گران کمک می کند تا احساسات بازار را بسنجند، که این برای معاملات روزانه بسیار مفید است.

علاوه بر این، این اندیکاتور با BetterVolume 1.5 ارائه می شود که آخرین نسخه از اندیکاتور حجم است. ابزار تحلیلی آن آخرین نسخه بروزرسانی شده و آسان برای استفاده ، به ویژه برای معامله گران سطح مبتدی است.

در این راهنما، نحوه استفاده از Better Volume 1.5 برای اهداف خرید و فروش، از جمله مثال نموداری و تنظیمات در متاتریدر 5 را توضیح داده ایم.

 سیگنال های خرید و فروش با استفاده از بهترین اندیکاتور ولوم برای متاتریدر 5

به طور کلی دو نوع اندیکاتور حجم در بازار وجود دارد:

  • تیک vol.
  • حجم واقعی

اندیکاتور تیک ، هر تیک حرکت قیمت را در دوره های زمانی انتخاب شده می شمارد. از سوی دیگر، حجم واقعی تعداد کل لات های معامله شده در طول شکل گیری کندل را محاسبه می کند.

میدانید که محاسبه تعداد کل حجم معاملات برای ابزارهای فارکس کاملا غیر واقعی است. بنابراین، تیک حجم را علامت بزنید زیرا بهترین گزینه برای معاملات روزانه در بازار فارکس است.

استفاده از اندیکاتور ولوم Better Volume 1.5 Alerts

قبل از استفاده از اندیکاتورها در بازار واقعی، درک رابطه بین حجم و قیمت مهم است. لطفاً توجه داشته باشید که اندیکاتورهای مبتنی بر حجم سیگنال خرید و فروش مستقیم تولید نمی کنند. در عوض، دیدی از بازار به شما می دهند و تعادل بین عرضه و تقاضا برای دارایی ها را نشان می دهند.

در نمودار بالا با استفاده از بهترین اندیکاتور ولوم میبینید که ، قیمت در ابتدا از حرکت نزولی خودداری کرده و به سمت بالا برگشته است. در همان زمان، حجم افزایش می یابد (1) که از حرکت صعودی قیمت حمایت می کند. این موقعیت نشان می دهد که قیمت ممکن است به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

در موقعیت دوم، می‌بینید که قیمت حرکت نزولی را رد می‌کند، در عوض چندین پینبار ​​صعودی ایجاد می‌کند. حرکت رو به بالا با افزایش قابل توجهی در حجم پشتیبانی می شود (2). بعداً قیمت با نوسانات مثبت به افزایش ادامه داده.

حال، در مورد سوم، حجم افزایش یافت (3)، اما قیمت از ادامه حرکت به بالاتر متوقف شده و قادر به ایجاد یک قله جدید نبوده. این بدان معنی است که حجم دیگر از حرکت صعودی قیمت فعلی پشتیبانی نمی کند. ما چنین شرایطی را برای تغییر روند در نظر خواهیم گرفت.

نتیجه

بهترین اندیکاتور ولوم برای متاتریدر 5 ( Better Volume 1.5 Alerts) یک ابزار ضروری برای متاتریدر 5 برای معاملات روزانه است. این اندیکاتور از BetterVolume 1.5 استفاده می کند که برای نظارت بر انباشت و توزیع دارایی های معاملاتی بسیار موثر است.

علاوه بر این، این نشانگر یک نمایش ساده از وضعیت حجم بازار را نشان می دهد که مزایای زیادی را برای معامله گران مبتدی فارکس و معامله گران سهام فراهم می کند.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور Better Volume 1.5 Alerts

NumberOfBars – تنظیم کنید که در نشانگر چند نوار نمایش داده شود.

MA-Period – دوره متوسط ​​متحرک حجم معاملات.

LookBack – تعداد کندل های گذشته که برای محاسبه حجم باید شمارش شوند.

Width1 – عرض نوارهای حجم مثبت.

Width2 – عرض نوارهای حجم منفی.

از VisualAlert استفاده کنید – هشدار روی صفحه را فعال کنید.

از SoundAlert استفاده کنید – هشدار صوتی را فعال کنید.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه