اندیکاتور سیگنال خرید و فروش قوی A-gimat Reversal برای متاتریدر 4

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش a-gimat reversal

در میان حجم زیاد اندیکاتورها در اینترنت، این ابزار فوق العاده پیوت ها و مناطق بازگشتی را در نمودار متاتریدر 4 نشان می دهد.

توضیحات

اندیکاتور A-Gimat Reversal  برای متاتریدر 4 بهترین سیگنال های معاملاتی روند فارکس را با فلش ارائه می دهد. این اندیکاتور بر اساس الگوهای بازگشتی زیگزاگ کار می کندو به همین خاطر بهترین ورود و خروج را برای معاملات نوسانی ارائه می دهد.

استراتژی معامله با اندیکاتور سیگنال A-Gimat Reversal

اندیکاتور پیوت Agimat Reversal

پس از اعمال اندیکاتور بر روی نمودارها، نشانگر به طور مداوم میله ها را برای بالا و پایین ها اسکن می کند. اگر با توجه به مقادیر پارامترهای نشانگر، یک نقطه بالا یا پایین جدید پیدا کند، یک نقطه پیوتی برگشتی را مشخص می کند. این نشانگر یک فلش سیگنال را روی شمع یا نوار قرار می دهد تا نشان دهنده تغییر روند از صعودی به نزولی و بالعکس باشد.

هنگامی که اندیکاتور سیگنال، یک فلش رو به بالا را نشان می دهد، معامله گر می تواند سفارش BUY را ثبت کند. و سپس این  سفارش را باز را نگه دارد تا زمانی که اندیکاتور با یک فلش در جهت مخالف، روند معکوس را نشان دهد. بنابراین اندیکاتور معامله گر را قادر می سازد تا کل روند را طی کند و از سود ان بهره مند شود.

بهترین مکان برای قرار دادن استاپ لاس، نوسان پایین قبلی است.و از ان طرف ، فلش معکوس بعدی میتواند بهترین نقطه برای حد سود باشد. با این حال، معامله گران ممکن است تصمیم بگیرند که سود را با نسبت ریسک و ریوارد معقول ثبت کنند.

برعکس کل این فرآیند گفته شده را برای سیگنال SELL انجام می دهیم.

ویژگی های اندیکاتور سیگنال خرید و فروش A.Gimat Reversal  برای متاتریدر4:

به دلیل توانایی اندیکاتور در شناسایی قله ها و دره ها  ، این اندیکاتور برای معامله گران نوسانی یک امتیاز محسوب میشود. با این حال، برای معاملات روزانه در نمودارهای بازه زمانی پایین‌تر، بسیار عالی عمل می‌کند. علاوه بر این، معامله‌گران تازه کار و با تجربه از سادگی و عملکرد این اندیکاتور قدردانی می‌کنند.

افزایش مقدار عمق پارامتر نشانگر، او را قادر می‌سازد تا ناحیه وسیع‌تری را محاسبه کند. به طور مشابه، مقدار انحراف بالاتر، نوسانات قیمت کوچکتر را نادیده می گیرد. Backstep به عنوان یک فیلتر برای سیگنال ها عمل می کند. در نتیجه، این اندیکاتور فلش های کمتری را نشان می دهد که معاملات روند سودآورتری را ارائه می دهد.

معامله گران تِرند می توانند از اندیکاتور سیگنال A-Ggimat در کنار سایر ابزارهای معاملاتی روند متاتریدر و استراتژی های فنی استفاده کنند. در این حالت، این اندیکاتور توانایی معامله‌گر را برای شناسایی موثر پیوت ها و بازگشتهای روند افزایش می‌دهد و در نتیجه نتایج معاملاتی سودآورتری به همراه خواهد داشت.

محدودیت های اندیکاتور سیگنال خرید و فروش A.Ggimat:

در شناسایی دره  و قله ها تاخیر زمانی وجود دارد. در نتیجه، سیگنال های خرید و فروش نیز ممکن است به تاخیر بیفتد.

به دلیل محاسبه مجدد داده های جدید توسط نشانگر، امکان جابجایی مجدد آخرین فلش وجود دارد. بنابراین، معامله‌گران باید از پرایس اکشن و سایر ابزارهای فنی مبتنی بر الگوی شمعدانی یا شاخص‌های برگشت قیمت فارکس برای تأیید سیگنال‌ها استفاده کنند.

با این حال، سیگنال های اندیکاتور مکمل هستند یعنی بهتر است تا با سایر اندیکاتورهای فنی تلاقی داشته باشند.

نتیجه:

به طور خلاصه، اندیکاتور سیگنال A-Gimat یک اندیکاتور پیوت و بازگشت روند فارکس درخشان برای MT4 است. این اندیکاتور سیگنال‌های معاملاتی  دقیق مبتنی بر فلش را به معامله‌گران فارکس ارائه می‌کند. این اندیکاتور بهترین نتایج را در نمودارهای با تایم فریمهای بالاتر ایجاد می کند. بنابراین برای swing trading مناسب است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

ExtDepth:  تعداد شمع هایی که باید پایین ترین یا بالاترین مقدار را بررسی کنید.

ExtDeviation:  حداقل تعداد پیپ هایی که در حال حاضر بالاترین یا کمترین مقدار هستند باید با hh یا LL شکل جدید متفاوت باشد.

ExtBackstep:  حداقل نوارها برای بررسی بین دو بالا یا پایین متوالی.

لطفاً توجه داشته باشید که مقدار Backstep نمی تواند بزرگتر یا مساوی با Depth باشد.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه