اندیکاتور خط روند Automatic Trendlines برای رسم اتوماتیک خطوط روند در متاتریدر4

اندیکاتور رسم خط روند اتوماتیک automatic trendlines

نشانگر Automatic Trendlines برای متاتریدر 4 بهترین ابزار برای مبتدیان برای درک و مطالعه ترسیم خطوط روند است. این یک ابزار ضروری برای معامله گرانی است که از خطوط روند و حمایت و مقاومت استفاده می کنند. با این حال، نشانگر Automatic Trendlines بهترین نتایج را در صورت ترکیب با پرایس اکشن ارائه می دهد.

توضیحات

اندیکاتور خط روند اتوماتیک  Automatic Trendlines برای متاتریدر 4 بهترین ابزار ترسیم خط روند خودکار است. روش های زیادی برای شناسایی و ترسیم خطوط روند وجود دارد. با این حال، این اندیکاتور خط روند پیشرفته از اسیلاتور ویدنر برای ساخت خطوط روند با یک روش خودکار استفاده می کند.

اندیکاتور رسم خودکار خط روند Automatic Trendlines برای MT4 می تواند به معامله گران فارکس در استفاده از استراتژی های معاملاتی بر اساس خطوط روند و حمایت و مقاومت کمک کند.

خطوط روند در قالب حمایت و مقاومت اجزای اساسی بسیاری از استراتژی های معاملاتی هستند. بسیاری از معامله گران فارکس به حمایت و مقاومت و خطوط روند متکی هستند. بنابراین باید خطوط روند را شناسایی کرد و آنها را به طور قابل اعتماد ترسیم کرد.

اندیکاتور خطوط روند را با استفاده از داده های اخیر ترسیم می کند و به طور خودکار خطوط روند اضافی را حذف می کند. خطوط روند در آینده برای نشان دادن حمایت و مقاومت آینده پیش بینی می شود. در نتیجه، به معامله‌گر فارکس کمک می‌کند تا حرکات بازار و نقاط برگشتی را پیش‌بینی کند.

نحوه معامله با استفاده از اندیکاتور خط روند اتوماتیک Automatic Trendlines

نحوه کار اندیکاتور رسم خط روند automatic trendlines

معامله گران فارکس می توانند از خطوط روند ترسیم شده اتوماتیک برای اعمال استراتژی های معاملاتی بر اساس شکست و شکست خط روند استفاده کنند.

استراتژی برک آوت Trend line یک روش معاملاتی بسیار موثر است که توسط بسیاری از معامله گران فارکس استفاده می شود. خط روند نشان دهنده قدرت روند فعلی و توانایی آن در شکستن مقاومت یا حمایت است.

اگر خط روند صعودی شکسته شود، معامله‌گران می‌توانند یک سفارش فروش با توقف‌های بالاتر از نوسان سطح قبلی باز کنند. از سوی دیگر، اگر خط روند نزولی شکسته شود، سفارش خرید با حد ضرر  پایین تر از نوسان سطح قبلی، نتایج بهینه را ارائه می دهد.

شکست خط روند، که به عنوان معاملات برگشتی نیز شناخته می شود، مخالف استراتژی های شکست است. شکست قیمت از خط روند نشان دهنده ضعف روند است. در نتیجه، ناتوانی قیمت در شکستن حمایت مقاومت بهترین نقطه ورود را فراهم می کند.

در صورت ناتوانی قیمت در شکستن خط روند نزولی، معامله گران فارکس می توانند سفارش خرید را با حد ضرر های زیر خط روند انجام دهند. برعکس، اگر قیمت نتواند از خط روند صعودی عبور کند، سفارش فروش با حد ضررهای بالاتر از بالاترین سطح قبلی بهینه است.

اندیکاتور خط روند خودکار Automatic Trendlines برای دانلود رایگان در سایت تی پی چارت قرار دارد. برای معامله گران فارکس جدید، این اندیکاتور به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند روش های شناسایی خطوط روند را درک کنند.

با این حال، معامله‌گران باتجربه فارکس می‌توانند خطوط روند رسم شده به‌صورت دستی را با خطوطی که توسط اندیکاتور  Automatic Trendlines برای MT4 ترسیم شده است، مقایسه کنند، زیرا از نوسانگر Widner برای ترسیم خطوط روند استفاده می‌کند.

نتیجه:

بدیهی است که اندیکاتور خط روند اتوماتیک Automatic Trendlines برای متاتریدر 4 بهترین ابزار برای مبتدیان برای درک و مطالعه ترسیم خطوط روند است. این نشانگر به صورت رایگان برای دانلود در دسترس است.

این یک ابزار ضروری برای معامله گرانی است که از خطوط روند و حمایت و مقاومت استفاده می کنند. همچنین، اندیکاتور رسم خط روند خودکار  Automatic Trendlines میتواند بهترین نتایج را در صورت ترکیب با پرایس اکشن ارائه دهد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

nPeriod: از تعداد شمع های قبلی برای اسکن خطوط روند استفاده می کند. یک مقدار بزرگتر روندهای بزرگتر را اسکن می کند.

حد: حداکثر حد.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه