سیگنال خرید و فروش دقیق رایگان بااندیکاتور امواج ولف ( Wolfe Waves ) برای متاتریدر 4

امواج ولف wolfe waves

اندیکاتور امواج ولف ابزاری عالی برای شناسایی دقیق سیگنال های خرید و فروش و یک تشخیص دهنده بازگشت روند عالی است.

توضیحات

احتمالاً در مورد الیوت شنیده اید، اما در مورد امواج Wolfe زیاد نه. Wolfe Waves نسخه های پیشرفته امواج الیوت هستند. این الگوی معاملاتی طبیعی به تشخیص روند قریب الوقوع و پیش بینی حرکت قیمت در آینده و زمان مورد انتظار برای رسیدن به یک قیمت مطلوب کمک می کند.

برای اینکه یک الگوی قیمت به عنوان امواج ولف شناخته شود، باید یک سری معیارها را برآورده کند.

  • اول، موج سوم و چهارم باید در کانال ایجاد شده توسط موج اول و دوم تشکیل شود.
  • ثانیاً، امواج باید در یک بازه زمانی ثابت چرخش کنند. این بدان معناست که باید بین موج اول و دوم تقارن وجود داشته باشد.

کشیدن این موج خسته کننده است. در بدترین حالت،  ترسیم اشتباه موج منجر به قرار دادن موقعیت‌های اشتباه و در نهایت شکست می‌شود. اینجاست که اندیکاتور امواج ولف Wolfe Waves به کار می آید. اندیکاتور ولف Wolfe نمودار قیمت را اسکن می کند و الگوی Wolfe را شناسایی می کند.

می توانید از اندیکاتور امواج ولف Wolfe Waves در معاملات کوتاه مدت و بلندمدت روی هر جفت ارز از 1 دقیقه تا بازه های زمانی ماهانه استفاده کنید. برای اسکالپرها و سرمایه گذاران بلندمدت، مبتدیان و معامله گران با تجربه به طور یکسان مناسب است.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور امواج ولف Wolfe Waves

استفاده از نشانگر Wolfe Waves ساده است. اما به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. هنگامی که موج چهارم ایجاد می شود، این نشانه بازگشت قیمت قریب الوقوع است.

منتظر بمانید تا نشانگر امواج اول، دوم، سوم و چهارم را ترسیم کند. حالا در جهت موج پنجم وارد معامله شوید. به عنوان مثال، اگر موج چهارم در جهت روند صعودی بود، موج پنجم یک روند نزولی خواهد بود.

بنابراین، باید هدف خود را برای ورود به یک موقعیت نزولی قرار دهید. به طور مشابه، اگر موج چهارم نزولی است، باید هدف خود را وارد یک موقعیت صعودی کنید.

استاپ لاس را برای روند صعودی زیر نوسان اخیر و برای روند نزولی در بالای نوسان قبل تنظیم کنید. حد سود و برداشت باید در خط روند کانال تشکیل شده توسط امواج قبلی باشد.

مثال معامله

نحوه کار اندیکاتور Wolfe Wave

نمودار حرکت قیمت بریتانیای کبیر در برابر فرانک سوئیس را در بازه زمانی هفتگی نشان می دهد. نشانگر قیمت را اسکن می کند و امواج ولف Wolfe Waves (برنگ آبی) را نمایش می دهد.

توجه کنید که چگونه امواج سوم و چهارم در کانال ایجاد شده توسط امواج اول و دوم شکل می گیرند. هنگامی که موج چهارم خط روند کانال را لمس کرد، معامله گران باید آماده ورود به معامله باشند.

در این حالت، سیگنال ورود به موقعیت خرید داده میشود، همانطور که با فلش سبز نشان داده شده است. توجه کنید که چگونه قیمت از موج پنجم پیروی می کند تا زمانی که قیمت به خط کانال ایجاد شده توسط امواج قبلی برسد. قیمت کاملاً از اندیکاتور Wolfe Waves پیروی می کند.

در این مورد، موج چهارم نزولی بود. بنابراین، موج پنجم صعودی است. هنگامی که قیمت به این خط روند رسید، باید از معامله خارج شوید و منتظر الگوی دیگری باشید.

نتیجه

اندیکاتور امواج ولف ( Wolfe Waves ) سیگنال خرید و فروش دقیق  ارائه می دهد. با این حال، به یاد داشته باشید که استفاده از اندیکاتورها  پیاده روی در پارک نیست بلکه تا حدودی کار را برای شما آسان می کند.

اندیکاتور Wolfe Waves یک نشانگر ساده است که برای دریافت سیگنال خرید و فروش و تشخیص روند استفاده میشود. نمودار را اسکن می‌کند و موجی را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد سیگنال‌های خرید و فروش دقیق را دریافت کنید. نکته قابل توجه در این اندیکاتور این است که نیازی نیست که این نشانگر را با ابزار دیگر ترکیب کنید بلکه می توانید از این نشانگر به عنوان یکاندیکاتور مستقل استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

طول – دوره ای که باید در هنگام ایجاد نشانگر در نظر گرفته شود

اول – نشانگر را برای نمایش یک یا چند موج Wolfe فعال کنید. مقدار واقعی فقط آخرین موج را نشان می دهد.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه