اندیکاتور اسکالپ متاتریدر 4 بنام Waddah Attar Scalping مناسب اسکالپرها و دی تریدرها

اندیکاتور اسکالپ Waddah Attar Scalping سیگنال های معاملاتی فارکس را با استفاده از بالا، پایین و محورهای دو نمودار ارائه می دهد. بهترین برای معاملات روزانه و اسکالپرها

توضیحات

اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 Waddah Attar  سیگنال های معاملاتی فارکس را با مقایسه مقادیر بالا، پایین و پیوتی دو فریم زمانی نمودار ارائه می دهد. به طور پیش فرض این نشانگر برای اسکالپرها در نظر گرفته شده است اما با این حال، معامله‌گران دیگر هم می‌توانند تنظیمات ورودی را برای تطبیق با تمام بازه‌های زمانی نمودار تغییر دهند.

استفاده از این اندیکاتور ساده است و برای معامله گران فارکس مبتدی و پیشرفته مناسب است. علاوه بر این، در تمام فریم های زمانی نمودار کار می کند و برای همه انواع معامله گران فارکس مناسب است.

بیشتر بخوانید :بهترین اندیکاتور اسکالپ | 20 اندیکاتور برتر برای اسکالپینگ: تسلط بر معامله سریع

اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 Waddah Attar چگونه سیگنال میدهد؟

اندیکاتور اسکالپ فارکس

اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 هیستوگرام سبز و قرمز را ترسیم می کند. با این حال، در برخی موارد هیچ نوار هیستوگرام وجود ندارد.

نوارهای سبز نشان دهنده یک سیگنال معاملاتی صعودی است. قرمز نشان دهنده یک سیگنال نزولی است. معامله گران باید در صورت عدم وجود نوار هیستوگرام از معامله خودداری کنند، زیرا نشان دهنده روند خنثی در قیمت است.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

به طور پیش فرض تنظیم نشانگر P1 نشان دهنده بازه زمانی نمودار M1 و P2 نشان دهنده M5 است. بنابراین، این تنظیم برای استراتژی‌های اسکالپینگ فارکس مناسب است زیرا نشانگر قیمت‌های بازه‌های زمانی M1 و M5 را مقایسه می‌کند.

در صورتی که برای سیگنال های معاملاتی درون روز و کوتاه مدت میخواهید استفاده کنید، می توانید ورودی ها را به هر بازه زمانی دلخواه تغییر دهید.

استراتژی معاملاتی این است که منتظر ظاهر شدن دو نوار هیستوگرام صعودی سبز متوالی برای ورود به معامله خرید باشید. معامله گران باید استاپ لاس را پایین تر از نوسان قبلی قرار دهند و به دنبال ثبت سود در سیگنال معاملاتی مخالف باشند یا زمانی که نوارهای هیستوگرام ناپدید شوند.

اگر دو نوار قرمز متوالی ظاهر شود، می توان یک استراتژی مشابه را در سیگنال معاملاتی نزولی دنبال کرد.

بیشتر بخوانید: 10 اندیکاتور برتر برای معاملات طلا : راهنمایی جامع برای به حداکثر رساندن سود

نتیجه

به طور خلاصه، اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 Waddah Attar به معامله گران فارکس کمک می کند تا تغییرات روند قیمت را در اسرع وقت شناسایی کنند. بنابراین، برای معامله گرانی که به دنبال ورود و خروج از بازارها برای اسکالپینگ و معاملات کوتاه مدت درون روز هستند، بسیار مفید است

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور اسکالپ

IPperiod: تعداد نوارهای تاریخچه.

P1:، P2: چارچوب های زمانی نمودار برای محاسبه سیگنال های معاملاتی.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه