تشخیص جهت و قدرت روند و سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور Ultimate Trend Signals برای متاتریدر 4

سیگنال خرید و فروش با Ultimate Trend Signals

با اندیکاتور Ultimate Trend Signals V2 برای متاتریدر 4 سیگنال های خرید و فروش فارکس و قدرت روند و جهت روند را تشخیص دهید.

توضیحات

اندیکاتور Ultimate Trend Signals V2 برای MT4 سیگنال خرید و فروش پیکانی را بر اساس سطوح ADX و pivot ایجاد می کند. علاوه بر این، این اندیکاتور جهت روند و قدرت روند و توصیه معامله را برای نمودارهای قیمت مستقل نشان می دهد.

علاوه بر این، توصیه های معاملاتی نهایی برای خرید یا فروش را نشان می دهد و آن اطلاعات را به عنوان سیگنال های پیکانی در نمودار نمایش می دهد. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند سیگنال های معاملاتی را دنبال کرده و بر اساس آن خرید و فروش کنند.

این اندیکاتور Ultimate Trend Signals V2 برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس به خوبی کار می کند. معامله گران جدید فارکس می توانند از سیگنال های پیکانی خرید و فروش آن سود ببرند.

با این حال، معامله گران پیشرفته فارکس می توانند از شناسایی جهت روند و قدرت روند در ترکیب با سایر شاخص های فنی استفاده کنندو در نتیجه، از سیگنال های پیکانی استفاده کنند و همچنین میتوانند به صورت خودکار با استفاده از نرم افزار معاملات خودکار معامله کنند.

نحوه کار اندیکاتور Ultimate Trend Signals V2 برای تشخیص روند و سیگنال خرید و فروش

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور Ultimate Trend Signals

نمودار قیمت GBPUSD H4 بالا اندیکاتور Ultimate Trend Signals V2 را در حال عمل نشان می دهد. این اندیکاتور سیگنال های پیکانی صعودی را به صورت آبی و سیگنال های معاملاتی پیکان نزولی را با رنگ قرمز نشان می دهد. علاوه بر اینها، مقدار پیوت روزانه و قیمت بازشدن روزانه را در نمودارهای قیمت نمایش می دهد.

اگر اندیکاتور یک سیگنال فلش آبی را در نمودار قیمت نشان دهد، شروع روند قیمت صعودی (BULLISH) را نشان می دهد. بنابراین، معامله‌گران فارکس می‌توانند با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی، وارد یک موقعیت خرید شوند. به طور مشابه، بهترین نقطه سود در سیگنال معاملاتی مخالف است.

به طور مشابه، اگر نشانگر یک سیگنال قرمز را نشان دهد، شروع یک بازار نزولی را نشان می دهد. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند معامله فروش را انجام دهند. بهترین حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی یا در سیگنال معاملاتی مخالف است. به طور مشابه، بهترین نقطه برای ثبت و سیو سود در سیگنال مخالف است.

همانطور که در اندیکاتور مشاهده میکنید ،  معامله گران فارکس چند تایم فریمی یا همان مولتی تایم فریم ها می توانند از آن اطلاعات برای خروج استفاده کنند. بنابراین، اگر قدرت در نمودار تایم فریم پایین‌تر ضعیف شود، معامله‌گران می‌توانند استراتژی خروج را آماده کنند.

نتیجه

سیگنال های معاملاتی فلشی اندیکاتور Ultimate trend signals v2  با ارائه اطلاعات روند صعودی و نزولی و سیگنال های خرید و فروش به معامله گران فارکس کمک می کند .

علاوه بر این، استراتژی های معاملاتی خودکار می توانند از سیگنال های معاملاتی پیکانی آن استفاده کنند. علاوه بر این، جهت روند و قدرت روند در فریم های زمانی متعدد به معامله گر کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه برای ورود و خروج داشته باشد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

GMTHours: کارگزار GMT در ساعت آفست می شود.

GMTMinutes: کارگزار GMT در عرض چند دقیقه جبران شد.

Shift_UP_DN: مکان سیگنال ها در نمودار قیمت.

Shift_SIDEWAYS: مکان سیگنال ها.

Show_Comments Text_Bold: متن پررنگ را فعال می کند.

Show_Daily_OPEN: نمایش قیمت روز افتتاحیه.

SHIFT_Daily_OPEN_TEXT: مکان متن.

Open_FontSize: اندازه قلم.

Open_Font: نام فونت.

Show_CentralPIVOT_Only: فقط نقطه پیوتی مرکزی را نمایش دهید و سطوح دیگر را نادیده بگیرید.

SHIFT_CentralPIVOT_Only_TEXT: محل متن محوری.

CentralPivot_FontSize: اندازه قلم.

CentralPivot_Font: نام فونت.

Arrow_Indicator: نشانگر پیکان را نمایش می دهد.

ADXbars: تعداد میله‌ها برای محاسبه نشانگر.

Bars_Counted: تعداد نوارهای تاریخچه برای محاسبه.

AlertOn: پیام های هشدار را فعال می کند.

EmailOn: هشدارها را ایمیل می کند.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه