اندیکاتور تغییر نماد و تایم فریم Symbol Changer برای متاتریدر 4

اندیکاتور تغییر نماد symbol changer

بهترین اندیکاتور تغییر نماد برای متاتریدرکه میتوانید نمودارهای نماد ها و بازه های زمانی را با یک کلیک تغییر دهیدهمچنین این اندیکاتور تمام تایم فریم های MT4 را نمایش می دهد.

توضیحات

اندیکاتور تغییر نماد Symbol Changer Indicator برای MT4 ابزاری شگفت انگیز برای تغییر و نمایش هر نمودار جفت ارز دلخواه و هر تایم فریم است. معامله گران فارکس می توانند نمودارهای مورد نظر را با کلیک ماوس به طور مستقیم در هر نمودار باز نمایش دهند. اندیکاتور تغییر نماد برای متاتریدر4 یک ابزار ضروری برای معامله گران روند است که با رویکرد بالا به پایین کار می کنند.

نحوه استفاده از اندیکاتور تغییر نماد و تایم فریم Symbol Changer

نحوه کار اندیکاتور symbol changer

اندیکاتور تغییر نماد Symbol Changer تمام ابزارهای معاملاتی موجود در پنجره دیده بان بازار را نشان می دهد. همچنین تمام جفت ارزهای بازار فارکس را به عنوان دکمه در نمودار نمایش می دهد. نمودار همچنین دکمه ای را برای تمام تایم فریمهای نمودار موجود در متاتریدر نمایش می دهد.

با کلیک بر روی جفت ارز مورد نظر و بازه زمانی مورد نیاز، نشانگر فوراً آن را در پنجره فعلی نمایش می دهد. این اندیکاتور نیاز معامله گران فارکس را برای باز کردن یک پنجره جدید برای بررسی هر نمودار برطرف می کند. همچنین معامله گران میتوانند  حداقل تعداد نمودار مورد نیازشان را باز نگه دارند و روی استراتژی معاملاتی تمرکز کنند.

معامله‌گران موفق در فارکس از تحلیل تکنیکال از بالا به پایین برای شناسایی جهت روند استفاده می‌کنند. در یک تجزیه و تحلیل از بالا به پایین، معامله گران تکنیکال ابتدا استراتژی خود را از نمودار تایم فریم بالاتر تجزیه و تحلیل می کنند و متعاقباً به نمودارهای تایم فریم پایین تر برای انجام معامله میرسند.

زیرا در تحلیل تکنیکال نمودارهای تایم فریم بالاتر ساختار و جهت روند بازار را نشان میدهند. در واقع، نمودارهای بازه زمانی بالاتر، جهت روند بزرگتر را منعکس می کنند و جهت بازار را با ثبات ارائه می دهند.

در معاملات روند، معامله گر فارکس به نمودار روزانه نگاه می کند تا ابتدا روند را شناسایی کند. هنگامی که جهت روند مشخص شد، معامله گر نمودار H4 را برای تایید جهت روند نگاه کرده و سپس به نمودار H1 و پایین تر حرکت می کند تا وارد معامله شود.

در این مورد، اندیکاتور تغییر تایم فریم و  تغییر نماد برای MT4 به معامله‌گر اجازه می‌دهد تا این نمودارها را بدون باز کردن جداگانه بتواند فوراً چندین نمودار و تایم فریم را مشاهده کند.

علاوه بر این، معامله گران می توانند اندیکاتور تغییر نماد Symbol. Changer را در هر نمودار زمانی برای تغییر و نمایش نمودار مورد نظر اعمال کنند. در نتیجه، با این اندیکاتور جابجایی سریع در نمودارهای نمادها برای معامله گران مبتدی و باتجربه فارکس آسان و راحت است.

نتیجه:

اندیکاتور تایم فریم Symbol Changer برای متاتریدر در تمام تایم فریم ها کار می کند و یک ابزار ضرروری برای هر معامله گری بحساب می اید که بخواهد طبق اصول معامله کند .در واقع، اندیکاتور تغییر نماد فوری Symbol Changer MT4 بی عیب و نقص عمل می کند و فوراً به نمودار و تایم فریم مورد نظر تغییر می کند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

شناسه منحصر به فرد اندیکاتور: شناسه منحصر به فرد نام اندیکاتورهای متاتریدر.
دکمه ها در یک ردیف افقی: تعداد دکمه ها در یک ردیف افقی.
تغییر افقی: تغییر افقی برای مکان دکمه ها.
تغییر عمودی: تغییر عمودی برای مکان دکمه ها.
Width of buttons: عرض دکمه ها.
ارتفاع دکمه ها: ارتفاع دکمه ها.
اندازه قلم: اندازه قلم دکمه ها.
رنگ پنل پشتی: رنگ پنل پشتی.
رنگ دکمه: رنگ دکمه ها.
Button border-color: رنگ حاشیه دکمه.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه