سیگنال ورود و خروج دقیق با Super Signal V3 برای متاتریدر ۵

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج دقیق

سیگنال های ورود و خروج دقیق فارکس از بهترین اندیکاتور سیگنال برای متاتریدر 5 بنام Super Signal V3. همچنین یک تشخیص دهنده روند دقیق میباشد.

توضیحات

اندیکاتور Super Signal V3 یک نشانگر ساده برای سیگنال ورود و خروج دقیق در متاتریدر 5 است که جهت کلی یک روند را نشان می دهد. برای نشان دادن روندهای صعودی و نزولی، نقاطی را روی نمودار ترسیم می کند و همچنین خطوط کانالی را ترسیم می کند که جهت آنها روند فعلی را نشان می دهد.

هنگامی که الگوی بازار تغییر می کند، نقاط سیگنال ظاهر می شوند. نقاط سبز نشان دهنده حرکت رو به بالا است و برعکس، در یک روند نزولی، اندیکاتور یک نقطه قرمز ایجاد می کند.

اندیکاتور کار شما را تا حدودی آسان میکند زیرا نقاط ورود و خروج را نشان می دهد. وقتی یک دایره قرمز وجود دارد، یک سیگنال فروش است و وقتی یک دایره سبز وجود دارد، می توانید معامله بای باز کنید.

مرزهای کانال به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کنند. خط سبز تیره به عنوان سطح حمایت و خط صورتی به عنوان سطح مقاومت عمل می کند.

هنگامی که به دنبال سیگنال های معاملاتی هستید، معامله گران باید از اندیکاتور در بازه های زمانی بالاتر استفاده کنند، زیرا این اندیکاتور می تواند سیگنال های نادرست را در تایم فریم های پایین تر بدهد.

نشانگر Super Signal V3 شبیه به نشانگر الگوی فراکتال است. با این حال، فاصله زیادی بین سیگنال های این نشانگر وجود ندارد.

سیگنال ورود و خروج دقیق با اندیکاتور سوپر سیگنال V3

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج دقیق

نمودار GBPUSD H1 بالا سیگنال های خرید و فروش اندیکاتور را نشان می دهد.

نشانگر Super Signal V3 با ترسیم نقاط سبز و قرمز روی نمودار نشان می دهد که روند به کجا می رود.

کانال نشانگر وضعیت فعلی روند را نشان می دهد. هر زمان که یک نقطه سبز ظاهر می شود، فرصت خرید خوبی را فراهم می کند. از طرف دیگر، نقطه قرمز نشان می دهد که خرس ها برنده هستند و شما می توانید کوتاه بیایید.

وقتی کانال رو به پایین است، سیگنال یک روند نزولی می دهد. بنابراین، معامله گران فارکس باید بر این اساس موقعیت خود را باز کنند. از سوی دیگر، زمانی که کانال بالا می رود، نشان دهنده یک روند صعودی آینده است.

مهم است که به یاد داشته باشید که گاهی اوقات نشانگر می تواند سیگنال های غلط بدهد. بنابراین، مهم است که منتظر توسعه کامل روند و سپس باز کردن موقعیت ها باشید.

چگونه از اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Super Signal V3 استفاده  کنید؟

سیگنال های اندیکاتور Super Signal V3 به تعیین جهت روند کمک می کنند. معامله گران فارکس می توانند از این نقاط برای سیگنال های ورود و خروج دقیق استفاده کنند.

نتیجه

اندیکاتور Super Signal دایره هایی را برای نشان دادن سیگنال ورود و خروج دقیق ترسیم می کند. این اندیکاتور همچنین به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کند. علاوه بر این، این اندیکاتور برای دانلود رایگان در وبسایت ما در دسترس همه معامله گران فارکس قرار دارد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

Super Signal V3 تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی دقیق

SignalGap: شکاف سیگنال را انتخاب کنید.

Bounce into the future: مقدار پرش به آینده را انتخاب کنید.

Redraw: به نشانگر اجازه می دهد تا سیگنال های خود را پس از دریافت داده جدید دوباره ترسیم کند.

تغییر افقی: تغییر افقی نشانگر را تنظیم کنید.

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه