Super Signal V3 یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس برای متاتریدر۴

سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس

سیگنال های خرید و فروش دقیق فارکس از بهترین اندیکاتور سیگنال دهی . این اندیکاتور فلش هایی را برای تشخیص روند رسم می کند. و یک تشخیص دهنده دقیق روند است.

توضیحات

اندیکاتور Super Signal V3 یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس ساده برای متاتریدر 4 است که جهت کلی روند را نشان می دهد و برای نشان دادن یک روند صعودی و یک روند نزولی، فلش هایی را روی نمودار ترسیم می کند.

هنگامی که تغییری در الگوی بازار بوجود می آید، فلش ها ظاهر می شوند. فلش های سبز حرکت رو به بالا را نشان می دهند. برعکس، هنگامی که یک روند نزولی وجود دارد، نشانگر یک فلش زرد ایجاد می کند.

اندیکاتور با اشاره به نقاط ورود و خروج، دردسر را از بین می برد و کار را برای ورود و خروج آسان میکند. هنگامی که یک فلش زرد وجود دارد، یک سیگنال فروش است، در حالی که وقتی یک فلش سبز وجود دارد، می توانید وارد موقعیت بای شوید.

فلش ها به عنوان سطوح حمایت و مقاومت هم عمل می کنند. فلش سبز به عنوان سطح حمایت عمل می کند، در حالی که رنگ زرد به عنوان سطح مقاومت است.

همراه با فلش، یک صلیب هم وجود دارد. این شاخص در زمانی که روند در حال شکلگیری است توسعه می یابد. صلیب ها به صورت جداگانه و با فلش ظاهر می شوند.

هنگامی که به دنبال سیگنال های معاملاتی هستید،  باید این اندیکاتور را در بازه های زمانی طولانی تری اعمال کند، زیرا این اندیکاتور می تواند سیگنال های نادرست را در بازه های زمانی پایین تر نشان دهد.

نشانگر Super Signal V3 شبیه به نشانگر الگوی فراکتال است. با این حال، فاصله زیادی بین فلش های این نشانگر وجود ندارد.

سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس با اندیکاتور سوپر سیگنال V3

Super Signal V3 سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس

نمودار روزانه GBP/USD بالا سیگنال های خرید و فروش دقیق فارکس را با نشانگر نشان می دهد.

نشانگر Super Signal V3 با ترسیم فلش های سبز و زرد روی نمودار نشان می دهد که روند به کجا می رود. نشانگر شامل دو فلش بالا و پایین است.

این فلش ها وضعیت فعلی روند را ترسیم می کنند. هر زمان که فلش سبز ظاهر می شود، فرصت خرید خوبی را ارائه می دهد. از سوی دیگر، فلش زرد نشان می دهد که خرس ها برنده هستند و شما می توانید موقعیت های سل را بگیرید.

هنگامی که تلاقی در بالا رخ می دهد، نشان دهنده یک روند نزولی در آینده است. بنابراین، معامله گران فارکس باید بر این اساس موضع بگیرند. از طرف دیگر، زمانی که تلاقی در زیر رخ می دهد، نشانه ای از روند صعودی در آینده است.

مهم است که به یاد داشته باشید که گاهی اوقات نشانگر می تواند سیگنال های نادرست تولید کند. بنابراین، مهم است که منتظر بمانید تا یک روند به طور کامل رخ دهد و سپس موضع گیری کنید.

چگونه از اندیکاتور سیگنال دهی فارکس Super Signal V3  استفاده کنید؟

فلش های نشانگر Super Signal V3 به تعیین جهت روند کمک می کند. معامله گران فارکس می توانند از این فلش ها برای سیگنال خرید و فروش دقیق فارکس استفاده کنند.

نتیجه

اندیکاتور Super Signal V3 فلش هایی را برای نشان دادن سیگنال های خرید و فروش دقیق فارکس می کشد. این اندیکاتور همچنین به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کند. همچنین، این اندیکاتور برای دانلود رایگان است، و این دسترسی به آن را برای تمام معامله گران فارکس آسان می کند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی Super Signal V3

dist1 : مقدار پیش فرض 2 است.

dist2: مقدار پیش فرض 1 است.

alertsOn: اگر روی true تنظیم شود، نشانگر هر فلش ظاهر شده را هشدار می دهد.

alertsOnCurrent: اگر روی true تنظیم شود، نشانگر روند فعلی را هشدار می دهد.

alertsMessage: اگر روی true تنظیم شود، نشانگر پیامی را روی صفحه نمایش می دهد.

alertsSound: اگر روی true تنظیم شود، نشانگر در هر هشدار یک صدا تولید می کند.

alertsEmail: اگر روی false تنظیم شود، نشانگر برای شما ایمیلی ارسال نمی کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه