بریک ایون حد ضرر به نقطه سر به سر در متاتریدر 4 با اسکریپت SL Break Even

اسکریپت بریک ایون حد ضرر SL Break Even

اسکریپت SL Break even برای متاتریدر 4 به طور خودکار سفارش خرید یا فروش را شناسایی می کند و حد ضرر را به نقطه سربسر تغییر می دهد.

توضیحات

اسکریپت بریک ایون حد ضرر  SL break even برای متاتریدر 4 یک ابزار ضروری برای همه انواع معامله گران است. به طور کلی، معامله گران فارکس به صورت دستی استاپ را جابجا می کنند . این اسکریپت به طور خودکار نوع سفارش خرید یا فروش را شناسایی می کند و بر اساس آن حد ضرر را تنظیم می کند.

اعمال این اسکریپت موثر بسیار ساده است، بنابراین معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس می توانند به راحتی از اسکریپت استفاده کنند.

کاربرد اسکریپت بریک ایون حد ضرر SL Break Even برای جابجایی حد ضرر به نقطه سر به سر متاتریدر 4

اسکریبت بریک ایون SL Break Even

یکی از عملیات های مکرر در ترمینال معاملاتی، جابجایی استاپ لاس به نقطه سربه سر است. تضمین موقعیت زمانی که میزان سود مناسبی وجود داشته باشد به معامله گر کمک می کند تا در صورت اصلاح ، از از دست دادن سود انباشته جلوگیری کند.

اسکریپت بریک ایون حد ضرر SL break even برای متاتریدر 4 به طور خودکار مشخص می کند که آیا موقعیت های بازی از خرید یا فروش هستند. از آنجایی که اسکریپت انواع سفارش‌ها را به‌طور خودکار شناسایی می‌کند، حد ضرر را تغییر می‌دهد.

علاوه بر این، اسکریپت تغییرات را در تمام موقعیت های باز اعمال می کند. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند چندین معامله باز را با توجه به تحلیل تکنیکال یا شرایط بازار مدیریت کنند.

اجرای این اسکریپت آسان است، معامله گران می توانند اسکریپت را در هر نمودار بازی قرار دهند. هنگامی که اسکریپت فعال است، حد ضرر را به نقطه سر به سر تغییر می دهد و سپس کار خود را کامل می کند. زیرا اسکریپت ها پس از فعال شدن، وظایف کوچکی را اجرا می کنند.

در صورت وجود موقعیت‌های باز جدید، اسکریپت باید دوباره اجرا شود. توجه به این نکته مهم است که اسکریپت ها مانند اکسپرت ها نیستند که به طور مداوم پس از قرار دادن کار کنند.

نتیجه

اسکریپت بریک ایون حد ضرر SL break even یکی از آن ابزارهای ضروری برای انواع معامله گران فارکس است. بدیهی است که ای اسکریپت جایگاه خود را نزد بسیاری از معامله گران تکنیکال باز کرده است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

 اسکریپت به سختی کدگذاری شده است تا پس از فعال شدن، حد ضررها را به نقطه سربه سر تغییر دهد به همین خاطر این اسکریپت تنظیمات ورودی قابل تعریف توسط کاربر ندارد.

 

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه