بهترین اندیکاتور اسکالپینگ برای متاتریدر 4 بنام Scalper X2 Indicator

اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 Scalper X2

اندیکاتور Scalper X2 برای MT4،بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس را مبتنی بر فلش برای اسکالپرها و دیگر معامله گران فارکس ارائه میدهد و در تمام تایم فریم ها قابل استفاده میباشد.

توضیحات

بهترین اندیکاتور اسکالپینگ برای متاتریدر 4 بنام Scalper X2  سیگنال های خرید و فروش فارکس مناسبی را برای اسکالپرها ارائه می دهد. با این حال، معامله گران می توانند تنظیمات اندیکاتور را برای دریافت سیگنال های معاملاتی بلند مدت تنظیم کنند. همچنین معامله گران می توانند از یک سیستم معاملاتی ساده مبتنی بر فلشهای این اندیکاتور  برای همه انواع معاملات استفاده کنند.

اندیکاتور اسکالپینگ Scalper X2  برای استفاده آسان و مناسب برای معامله گران فارکس مبتدی و پیشرفته است. علاوه بر این، معامله گران می توانند آن را در تمام تایم فریم های نمودار اعمال کنند. از آنجایی که سیگنال ها بر اساس فلش هستند، اندیکاتور برای استراتژی های معاملاتی خودکار نیز مناسب است.

اندیکاتور اسکالپینگ برای متاتریدر 4 (Scalper X2) چگونه کار میکند؟

نحوه سیگنال دهی اندیکاتور Scalper X2

این اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 فلش های سبز رو به بالا را برای روند صعودی و فلش های قرمز رو به پایین را در بازار نزولی ترسیم می کند. استراتژی معاملاتی این اندیکاتور مبتنی بر ظاهر فلش ها است.

به محض ظاهر شدن یک فلش سبز به سمت بالا، معامله گران باید در نظر داشته باشند که یک معامله خرید را با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی انجام دهند. به طور مشابه، اگر فلش قرمز اتفاق افتاد، معامله گران باید با موقعیت فروش که شامل حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی  است وارد بازارها شوند.

اگرچه بهترین استراتژی این است که سود را در سیگنال معاملاتی مخالف ثبت کنید، اما ممکن است tp در شرایط اسکالپ مناسب نباشد. بنابراین، اسکالپرها از استراتژی تحلیل تکنیکال خود برای رزرو سود استفاده می کنند.

برای معاملات کوتاه مدت و بلند مدت، معامله گران می توانند اندیکاتور را تنظیم کنند. مقدار ورودی بالاتر در اندیکاتور ، سیگنال‌های بلندمدتی را ارائه می‌دهد، معامله‌گران باید گزینه های تنظیمات را برای آزمایش در جفت ارزها و محیط‌های مختلف تنظیم کنند تا بهترین ارزشگذاری و تنظیمات را شناسایی کنند.

یکی دیگر از استراتژی های معاملاتی با اندیکاتور اسکالپینگ ، استفاده از چند تایم فریم در نمودار است. معامله گران باید به دنبال جهت روند در بازه زمانی بالاتر نمودار باشند و بهترین نقاط ورودی را متناسب با سیگنالهای اندیکاتور در تایم فریم های پایین تر پیدا کنند.

نتیجه

بهترین اندیکاتور اسکالپینگ Scalper X2 برای MT4 یک نشانگر معاملات فارکس مبتنی بر فلش ساده است که بهترین نتایج معاملاتی را برای اسکالپرها ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور اسکالپر

Scalper_X2_par:، NumOfBars : تنظیمات ورودی برای مقادیر نشانگر

AlertON:، EmailON:، PushMessagesON : هشدارها را فعال می کند

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه