اندیکاتور حجم Quasi Volume Bars برای شناسایی بازار صعودی و نزولی در متاتریدر 4

اندیکاتور حجم Quasi Volume برای متاتریدر 4

اندیکاتور حجم Quasi Volume برای متاتریدر 4 نوارهای حجمی را با طول مساوی در نمودار نشان می دهد. بهترین گزینه برای شناسایی بازار صعودی و نزولی برای معامله گران فارکس مبتنی بر حجم است.


توضیحات

اندیکاتور حجم Quasi Volume برای متاتریدر 4 میله‌ها را با حجم تقریباً برابر در یک دوره زمانی نمودار مشخص ترسیم می‌کند. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند هر گونه تفاوت در الگوی حجم را در این بازه زمانی شناسایی کنند. حجم به دست آمده نشان دهنده تسلط خریداران یا فروشندگان بر بازار است و به معامله گران کمک می کند تا بر اساس آن خرید یا فروش کنند.

این اندیکاتور حجم برای معامله گران فارکسی که بر اساس حجم و قیمت معامله میکنند مناسب است، بنابراین معامله گران مبتدی فارکس باید خود را با استراتژی های مبتنی بر حجم آشنا کنند. با این حال، معامله گران حرفه ای می توانند از این اندیکاتور برای تدوین استراتژی های معاملاتی پیچیده تر استفاده کنند. علاوه بر این، این اندیکاتور در تایم فریم های نمودار M1، M5 و M15 بهترین عملکرد را دارد. بنابراین میتوان گفت که برای اسکالپرها و معامله گران فارکس روزانه مناسب است.

سیگنال های معاملاتی با اندیکاتور حجم و قیمت Quasi Volume برای متاتریدر 4

اندیکاتور حجم Quasi Volume برای متاتریدر 4

این اندیکاتور حجم میله های مساوی سفید و قرمز را در نمودار قیمت ترسیم می کند. نوارهای سفید نشان دهنده وضعیت صعودی بازار هستند، و میله های قرمز نشان دهنده وضعیت نزولی در بازار هستند. بهترین استراتژی معاملاتی برای ورود به بازارها با این اندیکاتور حجم بر اساس ظاهر رنگ میله مخالف است.

هنگامی که نوارهای سفید صعودی ظاهر شد، معامله‌گران می‌توانند وارد معامله خرید با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی شوند. این اندیکاتور هدف سود را بشما نمی گوید، بنابراین معامله گران می توانند با سیگنال معاملاتی مخالف یا با یک R/R خوب از معامله خارج شوند. به طور مشابه، معامله‌گران می‌توانند در صورت ظاهر شدن نوارهای نزولی قرمز، موقعیت‌های فروش را با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی وارد کنند.

نتیجه

اندیکاتور حجم Quasi Volume برای متاتریدر 4 یک ابزار ضروری برای معامله‌گران فارکس است که از حجم معاملات برای شناسایی جهت بازار استفاده می‌کنند. در واقع، این اندیکاتورها به طور موثر برای تأیید بیشتر سایر شاخص های فنی در تحلیل تکنیکال کار می کنند.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور حجم Quasi Volume

TM : بازه زمانی برای محاسبه حجم

حالت : 0 = هفتگی، 1 = ماهانه، 2 = فصلی، 3 = سالانه

MAxPeriodMode : تعداد تایم فریم های نمودار برای نمایش، 0=همه تایم فریم ها

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترن اندیکاتورها

مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه

لیست 10 مورد از بهترین اندیکاتورها برای بازار خنثی (ساید) بهمراه استراتژی معاملاتی


معامله در بازار فارکس تنها به شناسایی روند محدود نمی شود، بلکه شامل سود بردن از مراحل تثبیت و حرکت افقی قیمت هم می شود. در اینجا اندیکاتورهای پیشرو که برای برتری در بازار خنثی مشخص شده اند را انتخاب

مطالعه مقاله

راهنمای استراتژی معاملاتی فیبوناچی 2024 بهمراه مثال


استراتژی معاملاتی فیبوناچی ابزارهای معاملاتی محبوبی هستند که از برخی از خالص ترین معیارهای ریاضی برای پیش بینی نقاط ورود و خروج معامله استفاده می کنند. توسعه این نظریه به قرن دوازدهم برمی‌گردد و الگوهای عددی مربوط به آن در سراسر

مطالعه مقاله

ورود / ثبت نام

جهت مشاهده لینک های دانلود ابتدا به حساب خود وارد شوید.

ثبت نام و استفاده از تمام امکانات تی پی چارت کاملا رایگان است.