با اندیکاتور حجم VWAP Plus برای متاتریدر۴ سیگنال خرید و فروش دریافت کنید!

اندیکاتور VWAP برای متاتریدر۴

اندیکاتور حجم VWAP Plus برای MT4 سیگنال های معاملاتی خرید و فروش و سطوح مقاومت / پشتیبانی پویا را با استفاده از حجم ارائه می دهد.

توضیحات

اندیکاتور حجم VWAP Plus برای MT4 یک نشانگر قیمت میانگین وزنی حجمی است که از حجم به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر استفاده می کند. این اندیکاتور سیگنال های معاملاتی را عمدتاً با استفاده از خط VWAP ارائه می دهد.

علاوه بر این، این اندیکاتور خطوط حمایت و مقاومت پویا را ترسیم می کند که در معاملات نمودارهای قیمت روزانه موثر هستند. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند از سیگنال های معاملاتی صعودی و نزولی خط VWAP استفاده کنند و به طور همزمان از سطوح حمایت و مقاومت استفاده کنند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس به خوبی کار می کند. معامله گران مبتدی می توانند از این اندیکاتور برای شناسایی نقاط برگشت بر اساس خطوط حمایت و مقاومت پویا استفاده کنند.

با این حال، معامله گران پیشرفته فارکس می توانند از پرایس اکشن و سایر استراتژی های معاملاتی فنی برای تایید برگشت قیمت استفاده کنند. علاوه بر این، این اندیکاتور در تمام نمودارهای قیمت درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند. خطوط حمایت و مقاومت پویا VWAP بهترین عملکرد خود را در نمودارهای بازه زمانی پایین‌تر M5، M15 دارند و برای معامله‌گران فنی روزانه یک موهبت است.

استفاده از اندیکاتور VWAP Plus برای سیگنال های معاملاتی MT4

اندیکاتور حجم vwap

نمودار قیمت EURUSD H1 بالا نشانگر VWAP Plus را برای MT4 در عمل نشان می دهد. نشانگر خط VWAP را در آبی و خطوط مقاومت را به صورت زرد و خطوط حمایتی را به صورت سفید نشان می دهد.

اگر قیمت از خط آبی به سمت بالا عبور کند، نشان دهنده روند صعودی است. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند پس از بسته شدن قیمت و باقی ماندن بالاتر از خط آبی، با موقعیت خرید وارد بازار شوند. بهترین اهداف سود در خطوط مقاومت زرد هستند و حد ضرر پایین تر از نوسان قبلی است.
به طور مشابه، اگر قیمت از خط VWAP آبی نزول کند، روند بازار نزولی را نشان می دهد. بنابراین، اگر قیمت  زیر خط آبی بسته شود معامله گران فارکس می توانند معامله فروش را انجام دهند . حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی و گرفتن اهداف سود در خطوط حمایت سفید معقول بنظر میآید .

اندیکاتور حجم VWAP Plus به عنوان حمایت و مقاومت دینامیک

نمودارهای قیمت EURJPY M5 بالا حمایت و مقاومت پویا را نشان می دهد. نشانگر این خطوط افقی را به رنگ آبی ترسیم می کند.

قیمت تمایل دارد به این خطوط به عنوان نقاط بازگشت بالقوه احترام بگذارد و در نمودارهای قیمت روزانه M5، M15 به خوبی کار می کند. اگر قیمت به یک خط حمایت برسد و برگردد نشان دهنده سیگنال خرید است. بهترین حد ضرر در نوسان پایینی قبلی است. سیو سود با نسبت ریسک و ریوارد خوب برای این استراتژی منطقیست .

به طور مشابه، اگر قیمت به یک خط مقاومت برسد و برگردد، نشان دهنده یک سیگنال نزولی است و نقطه ورود فروش است. معامله‌گران فنی می‌توانند حد ضرر را بالاتر از نوسان قبلی قرار دهند و سود خود را با نسبت ریسک به پاداش خوب سیو کنند.

نتیجه

اندیکاتور حجم VWAP plus برای MT4 چندین سیگنال معاملاتی فارکس را با استفاده از خط VWAP و خطوط حمایت و مقاومت پویا ارائه می دهد. با این حال، هر دو نوع سیگنال معاملاتی نیاز به تایید حرکت قیمت دارند. بنابراین، معامله گران فارکس باید تکنیک های معاملاتی پرایس اکشن  خود را برای معامله با این استراتژی فنی تقویت کنند. علاوه بر این، معامله گران می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور vwap

از آنجایی که تنظیمات پیش‌فرض این اندیکاتور کاملاً کار می‌کنند و نتایج قابل قبولی را ارائه میکند، نشانگر هیچ ورودی کاربری را برای سفارشی‌سازی در دسترس ندارد.

 

 

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه