اندیکاتور اینساید بار برای متاتریدر۴ (Inside Bar V2) + دانلود رایگان

اندیکاتور اینساید بار

اندیکاتور Inside Bar یک ابزار معاملاتی مناسب برای شناسایی سیگنال های برگشتی و ادامه دهنده بر اساس استراتژی معاملات داخلی نوار است.

توضیحات

اینساید بار (Inside Bar)  یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی است. این اندیکاتور شامل یک نوار داخلی و یک نوار مادر است. اساساً، تشکیل دو کندل که شامل یک شمع داخلی است که در دل کندل مادر قرار دارد. این بدان معناست که ارتفاع میله داخلی باید کمتر از میله مادر باشد. به همین ترتیب، پایین میله داخلی باید بالاتر از پایین میله مادر باشد. به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، نوار مادر میله داخلی را می بلعد.

زمانی که قیمت از بالا یا پایین تر از نوار مادر شکسته شود می تواند به عنوان یک سیگنال ادامه دهنده عمل کند . به طور مشابه، هنگامی که در سطح مقاومت یا حمایت ظاهر می شود، به عنوان یک سیگنال معکوس عمل می کند.

نحوه معامله با اندیکاتور اینساید بار ( Inside Bar)

اساساً نشانگر کار شناسایی نوار داخلی (اینساید بار ) را انجام می دهد. شما فقط باید یک معامله بای استاپ بالاتر از قله نوار مادر یا یک سل استاپ در زیر حد پایین قرار دهید. بهترین بخش این است که نشانگر هنگام تشکیل اینسایدبار به شما هشدار می دهد. پایین  نوار داخلی با یک نقطه سبز نشان داده می شود، در حالی که نقطه قرمز نشان دهنده بالای نوار است.

مثال معامله

Inside Bar سیگنال با اندیکاتور اینساید بار

نمودار حرکت قیمت یورو در برابر دلار آمریکا را نشان می دهد. میله داخلی در پایین و بالای نوار مادر شکل می گیرد و سیگنال خرید برگشتی می دهد. اندیکاتور نوار داخلی را برجسته می کند. توجه کنید که چگونه بازار پس از سیگنال یک روند صعودی پایدار را تجربه می کند.

نتیجه

اندیکاتور اینساید بار به شما کمک می کند تا با استفاده از استراتژی معاملاتی اینساید بار معامله کنید. در اصل، نوار داخلی را در دل نوار مادر تشخیص می دهد. این به شما امکان می دهد اینساید بار را شناسایی کرده و به سرعت معامله کنید. این اندیکاتور یک ابزار ضروری برای معاملات شما است.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور اینساید بار

هشدارها : این به شما امکان می دهد اعلان هشدار را پیکربندی کنید.

هشدارها روشن : دریافت اعلان هشدار را غیرفعال یا فعال می کند.

هشدار ایمیل : دریافت هشدارهای ایمیل را فعال یا غیرفعال کنید.

Push Alert : دریافت هشدارهای فشاری را فعال یا غیرفعال می کند.

 

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه