اندیکاتور اینساید بار (Small Inside Bar) برای متاتریدر ۵

Small Inside Bar Indicator

اندیکاتور اینساید بار ابزار معاملاتی مناسبی برای شناسایی سیگنال‌های برگشت و ادامه روند بر اساس استراتژی معاملاتی اینساید بار است.

توضیحات

اندیکاتور اینساید بار (Small Inside Bar) یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی است. شامل یک کندل داخلی (کودک) و یک کندل مادر است. اساساً، تشکیل این دو میله شامل یک میله داخلی است که در داخل میله مادر بلافاصله قبل از میله تشکیل می شود.

این بدان معناست که ارتفاع میله داخلی باید کمتر از میله مادر باشد. به همین ترتیب، پایین میله داخلی باید بالاتر از پایین میله مادر باشد. به عنوان یک قاعده، میله مادر میله داخلی را جذب می کند.

یک روش معاملاتی که می توان به عنوان یک سیگنال ادامه دهنده در نظر گرفت در زمانی است که قیمت از بالاتر یا پایین تر از بالا یا پایین نوار مادر می شکند. به طور مشابه، هنگامی که این الگو در سطح مقاومت یا حمایتی ظاهر می شود، به عنوان یک سیگنال برگشتی عمل می کند.

استراتژی اینساید بار با استفاده از اندیکاتور اینساید بار برای متاتریدر 5

در واقع اندیکاتور وظیفه اصلی شناسایی اینساید بار را انجام می دهد. شما فقط باید یک معامله خرید را بالاتر از نوار مادر یا یک معامله فروش را  پایین تر از نوار مادر قرار دهید.

بهترین بخش این است که نشانگر هنگام تشکیل یک اینساید بار به شما هشدار می دهد که با رنگهای سبز در پایین و قرمز در بالا نمایش داده میشود.

مثال

اندیکاتور اینساید بار

نمودار بالا حرکت قیمت یورو در برابر دلار آمریکا را نشان می دهد. یک میله داخلی در پایین و بالای میله مادر تشکیل می شود که سیگنال برگشت خرید را می دهد. نشانگر اینسایدبارها را برجسته می کند. توجه کنید که چگونه بازار پس از سیگنال یک روند صعودی پایدار را تجربه می کند.

نتیجه

اندیکاتور الگوی اینساید بار به شما کمک می کند تا با استراتژی اینساید بار معامله کنید. در اصل، یک کندل کودک را درون یک کندل مادر تشخیص می دهد. این به شما امکان می دهد یک اینسایدبار را شناسایی کنید و به سرعت معامله کنید. این اندیکاتور یک ابزار ضروری برای معامله گران است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور اینساید بار

در تنظیمات نشانگر می توانید فقط رنگ ها و اندازه نقاط نشانگر را تغییر دهید.

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه