اندیکاتور ایچیموکو پاکتی (Ichimoku Senkoua Envelope ) برای متاتریدر۴

Ichimoku Senkoua اندیکاتور ایچیموکو

اندیکاتور ایچیموکو پاکت Ichimoku Senkoua برای MT4 یک ابزار تحلیل تکنیکال است که مناطق حمایت/مقاومت و جهت روند بازار را تعیین می کند.

توضیحات

Ichimoku Senkoua یک اندیکاتور ایچیموکو است که به عنوان یک ابزار تحلیل تکنیکال همه کاره استفاده میشود که مناطق بالقوه معکوس روند و جهت روند بازار را شناسایی می کند. این اندیکاتور یکی از قابل اعتمادترین اندیکاتورهای فارکس است که حتی یک مبتدی نیز می تواند از آن برای یافتن بهترین موقعیت های خرید یا فروش استفاده کند.

علاوه بر این، سیگنال‌های اندیکاتور در تایم فریم های بالاتر پایدارتر هستند، که آن را برای معامله‌گران روزانه/داخلی و نوسان گیری ایده‌آل می‌کند. بنابراین، یک اسکالپر ممکن است به دلیل نویز بازار در تایم فریم های پایین تر، از آن سود زیادی نبرد.

نحوه معامله با اندیکاتور ایچیموکو سنکوآ ( Ichimoku Senkoua ) برای MT4

 اندیکاتور ایچیموکو سنکوآ ( Ichimoku Senkoua )

تصویر بالا نشان می‌دهد که اندیکاتور ایچیموکو پاکتی Ichimoku Senkou برای MT4 پس از نصب در نمودار شما چگونه به نظر می‌رسد.

این اندیکاتور راه های مختلفی دارد که سیگنال های معاملاتی خرید/فروش را تولید می کند. با این حال، مطمئن ترین روش این است که منتظر بمانید تا قیمت از پایین اندیکاتور حرکت کند و در بالای پاکت بالایی بسته شود، که نشانه روند صعودی (سیگنال خرید) است.

به طور مشابه، یک روند نزولی (سیگنال فروش) زمانی است که قیمت از بالای اندیکاتور حرکت می کند و در زیر پوشش پایین بسته می شود.

علاوه بر این، باندهای اندیکاتور ایچیموکو سنکوآ به عنوان مناطق حمایت/مقاومت پویا  برای برگشت قیمت عمل می کنند. بنابراین، یک معامله گر فارکس ممکن است تغییر در جهت بازار را زمانی که قیمت به باند بالا یا پایین واکنش نشان می دهد، پیش بینی کند.

نتیجه

اندیکاتور ایچیموکو پاکت Ichimoku Senkoua برای MT4 یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل فارکس است که برای معامله گران روند و شکست مناسب است. این یک جهت روند قابل اعتماد یک دارایی را نشان می دهد و در نتیجه آن را به یکی از شاخص ترین شاخص ها تبدیل می کند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

Ichimoku Senkoua Envelope Indicator

این نشانگر با تنظیمات قابل تنظیم زیر ارائه می شود:

Tenkan-sen: خط تبدیل نشانگر را نشان می دهد.

Kijun-sen: این خط پایه نشانگر را نشان می دهد.

Draw Tenkan: نمایش خط تبدیل نشانگر را فعال/غیرفعال می کند.

Draw Kjun: این نمایش خط پایه نشانگر را فعال/غیرفعال می کند.

سطح پاکت 1: این خط دهانه Senkou A (باند بالایی) را نشان می دهد.

سطح پاکت 2: این خط سنکو دهانه B (باند پایین) نشانگر را نشان می دهد.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه