اندیکاتور کانال بزرگراه (High Way Channel) برای متاتریدر۴

اندیکاتور کانال

اندیکاتور کانال High Way برای متاتریدر 4 یک نشانگر حمایت و مقاومت است. بهترین اندیکاتور کانال برای mt4.

توضیحات

اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 بنام High Way Channel  یک ابزار معاملاتی فارکس پویا است که کانال های قیمت را در نمودار شما شناسایی و ترسیم می کند. این اندیکاتور تا حدودی شبیه یک بزرگراه به نظر می رسد، از این رو نام آن را بزرگراه نامیده اند .

برخلاف اندیکاتور کانال معمولی، این اندیکاتور کانال (نشانگر High Way Channel) دارای دو ناحیه مختلف است که انتظار می رود قیمت در داخل کانال معکوس شود. مناطق آبی و قرمز به ترتیب اولین و دومین نقطه برگشت بالقوه هستند.

این نشانگر فنی بهترین اندیکاتور کانال است. این اندیکاتور به شما کمک می کند تا سطوح ورودی/خروجی بهینه را شناسایی کنید. علاوه بر این، برای معامله گران تازه کار، متوسط ​​و با تجربه مناسب است. همچنین، می‌توانید از این اندیکاتور برای سبک‌های معاملاتی مختلف مانند اسکالپینگ، معاملات روزانه/داخلی و معاملات نوسان گیری استفاده کنید.

چگونه با اندیکاتور کانال بزرگراه High Way Channel معامله کنیم؟

اندیکاتور کانال

تصویر بالا نشان می دهد که اندیکاتور کانال بزرگراه در پلتفرم MT4 شما چگونه به نظر می رسد. همچنین نحوه شناسایی موقعیت های معاملاتی با احتمال بالا را نشان می دهد.

منطقه آبی نشانگر برای معامله گران تهاجمی مناسب است. برعکس، منطقه قرمز برای معامله گران محافظه کار بهترین مکان است. به عنوان مثال، اگر یک معامله گر محافظه کار هستید، می توانید یک معامله در منطقه قرمز باز کنید و در منطقه آبی مقابل با سودخارج شوید.

سیگنال خرید: ابتدا، سوگیری و مسیر روند را شناسایی کنید. در این مورد، باید یک روند صعودی باشد. حالا منتظر بمانید تا قیمت با ناحیه قرمز پایین کانال ارتباط برقرار کند. پس از اینکه پرایس اکشن یک الگوی شمعدانی صعودی (مثلاً اینگالف صعودی) نشان داد، می‌توانید موقعیت خرید/LONG را باز کنید.

سیگنال فروش: ابتدا، سوگیری روند را شناسایی کنید. در این مورد، باید یک روند نزولی باشد. حالا منتظر بمانید تا قیمت با ناحیه قرمز بالای کانال ارتباط برقرار کند. پس از اینکه پرایس اکشن یک الگوی شمعدانی نزولی را نشان داد (مثلاً اینگالف نزولی) می‌توانید موقعیت SELL/SHORT را باز کنید.

نتیجه

اندیکاتور High Way Channel یک اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 است که برای کمک به شما در یافتن ورودی بهینه معامله طراحی شده است. علاوه بر این، به طور خودکار با قیمت همیشه در حال تغییر یک دارایی تنظیم و سازگار می شود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

این نشانگر دارای برخی پارامترهای قابل تنظیم است. علاوه بر این، به کاربران توصیه می شود پس از نصب، تیک “Allow imports DLL” را بزنید.

Period: این پارامتر مقدار دوره مورد استفاده برای محاسبه را نشان می دهد.

درجه رگرسیون: نحوه تنظیم اندیکاتور با حرکت قیمت را مشخص می کند.

K_N_L Dev 1, 2, 3: این پارامترها نحوه نمایش باندهای کانال را تعیین می کنند.

رنگ کانال Std: رنگ خط انحراف استاندارد را نشان می دهد.

Regression Color 1: این پارامتر رنگ خط مرکزی را نشان می دهد.

Regression Color 2: رنگ خط کانال داخلی را نشان می دهد.

رنگ رگرسیون 3: رنگ خط کانال بیرونی را نشان می دهد.

Fill Color 1: رنگ پر شدن کانال داخلی (منطقه آبی) را نشان می دهد.

Fill Color 2: رنگ پر شدن کانال بیرونی (منطقه قرمز) را نشان می دهد.

خط مرکزی: این پارامتر خط مرکزی را روشن/خاموش می‌کند.

Future Center Line: این گزینه طرح خط مرکزی آینده را روشن/خاموش می کند.

استفاده از تاریخ ثابت: با این کار عملکرد تاریخ ثابت روشن/خاموش می شود.

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه