اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا بنام Gold Level indicator برای متاتریدر4

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا gold level

اندیکاتور سیگنال طلا ابزاری باورنکردنی برای معامله طلا و دریافت سیگنال های خرید و فروش دقیق طلا میباشد.

توضیحات

اگر در معاملات طلا با مشکل روبرو هستید خبر خوب ما به شما استفاده از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا بنام Gold Level indicator برای متاتریدر 4 است که ابزاری بسیار مناسب برای معامله طلا میباشد  .

طلا به عنوان یکی از بهترین دارایی ها برای ذخیره ارزش و محافظت در برابر تورم  است. همچنین معامله طلا در بازارهای فارکس بسیار سودآور است. اما معامله طلا به دلیل نوسانات بسیار زیاد دشوار است و این امکان وجود دارد که سرمایه حساب شما را از بین ببردو متأسفانه ابزارهای کمی به طور خاص برای معاملات طلا طراحی شده اند.

اندیکاتور سیگنال طلا بنام Gold Level indicator

این اندیکاتور یک نقطه ورود ایده آل و نقطه خروج هنگام معامله انس طلا را فراهم می کند.همچنین این اندیکاتور امتیاز خرید و فروش مناسبی را بر اساس رفتار بازار ارائه می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محوری را شناسایی کنید و منتظر بمانید تا بازار به امتیاز خرید یا فروش برسد.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا Gold Level در هر بازه زمانی به خوبی کار می کند و برای اسکالپینگ و استراتژی های معاملاتی بلندمدت مناسب است. با این حال، بیشترین کارآیی را فقط برای معامله طلا دارد.

نحوه استفاده از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا

استفاده از اندیکاتور سیگنال طلا بسیار ساده است. نقاط محوری( pivot)، خرید و فروش را نمایش می دهند. پیوت تقریباً مرحله مرکزی معامله شماست. به همین سادگی وقتی بازار به نقطه خرید برخورد می کند بخرید و وقتی بازار به سطح فروش برخورد می کند ، بفروشید.

اندیکاتور سیگنال طلا شش سطح هدف (سود) را در اختیار شما قرار می دهد. این به این معنی است که شما شش هدف خرید (BT1، BT2، BT3…) و شش هدف فروش (ST1، ST2 و غیره) خواهید داشت.

سطح هدف به گونه ای طراحی شده است که متناسب با انواع مختلف معامله گران باشد. اولین هدف خرید (BT1) ، میتواند هدف فروش شما باشد اگر شما یک اسکالپر باشید.

سطوح هدف بسته به ریسک پذیری برای معامله گران روزانه مناسب است، در حالی که سطوح هدف بالا برای معامله گران سوئینگ و بلندمدت به طور کلی مناسب است.

برای خروج از معامله، می‌توانید از سطوح مقاومت و حمایت بعدی برای گرفتن سود و قله و دره های نوسانات اخیر برای حدضرر استفاده کنید ویا به طرق دیگر مثلا، از نسبت ریسک به ریوارد 1:3 استفاده کنید.

نحوه کار اندیکاتور سطح طلا

نمودار بالا حرکت قیمت طلا در برابر دلار آمریکا را نشان می دهد. پیوت نقطه مرکزی جایی است که شما باید حواستان برای حرکت قیمت  از آن برای پرش قیمت جمع باشد و موقعیت معاملاتی را از دست ندهید.

اگر دیدی بازار بالاتر از خط “خرید” حرکت میکند ، این یک سیگنال خرید واضح است. اگر قیمت از خط فروش عبور کرد ، این یک سیگنال برای باز کردن موقعیت فروش است.

اگر بازار از خط خرید به بالا حرکت کرد شما یک موقعیت بای باز میکنید. توجه کنید که اولین هدف خرید، که به عنوان حد سود عمل می کند، با سطح مقاومت پیش رو میباشد.

در حقیقت ، بازار اولین هدف را کوچک در نظر میگیرد. اگر شما یک اسکالپر هستید، می توانستید معامله را با سود ببندید. اگر یک معامله گر بلندمدت هستید، می توانید سود خود را سیو کنید، استاپ لاس را کاهش دهید یا منتظر بمانید تا بازار به سود شما برسد.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش طلا یکی از بهترین شاخص ها برای معامله گران طلا است. علاوه بر ارائه سیگنال های خرید و فروش، این اندیکاتور یک پله بالاتر می رود و اهداف سود ایده آلی را ارائه می دهد.

در واقع، چندین سطح هدف را برای اسکالپرها و معامله‌گران بلندمدت فراهم می‌کند. به یاد داشته باشید که اگر یک معامله گر طلا هستید این ابزاری است که باید در زرادخانه معاملاتی خود داشته باشید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور سیگنال طلا

Alerts On : اعلان هشدار را فعال یا غیرفعال می کند

Drow Days :تعداد روزهایی که نشانگر خواهد بود

Show Text : برچسب‌ها برای تمام سطوح محوری

Order : اندازه سفارش ایده آل را نشان می دهد

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه