رسم حمایت و مقاومت ساعتی،روزانه،هفتگی با اندیکاتور رسم خودکار سطوح Givonly SnR SnD R2

رسم حمایت و مقاومت خودکار

اندیکاتور Givonly SnR SnD R2 برای متاتریدر 4 ،مناطق عرضه و تقاضا /حمایت و مقاومت ساعتی، هفتگی و روزانه را بر روی نمودار فعلی شما ترسیم می کند.

توضیحات

اندیکاتور رسم حمایت و مقاومت  Givonly SnR SnD R2 برای متاتریدر 4 خطوط حمایت و مقاومت ساعتی، روزانه و هفتگی را در نمودار فعلی شما ترسیم می کند. بنابراین، اندیکاتور به معامله گران فارکس کمک می کند تا سطوح حمایت و مقاومت فریم های زمانی بالاتر را در نمودارهای تایم فریم پایین تر شناسایی کنند.

علاوه بر این، این اندیکاتور به معامله گر کمک می کند تا مناطق عرضه و تقاضا را شناسایی کند. از آنجایی که مناطق عرضه و تقاضا به عنوان بهترین نقاط بازگشت قیمت در نظر گرفته می شوند، معاملات بسیار سودآوری را با ریسک کمتر ارائه می دهند. Givonly SnR SnD R2  به Support and Resistance و Supply and Demand اشاره دارد.

این اندیکاتور رسم حمایت و مقاومت روی تمام نمودارهای قیمت از جمله نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. حمایت و مقاومت اساس تحلیل تکنیکال هستند، بنابراین این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی فارکس بسیار مناسب است. معامله گران مبتدی فارکس می توانند تشخیص خطوط حمایت و مقاومت و معامله موفقیت آمیز با آنها را بسیار ساده و آسان انجام دهند.

با این حال، معامله‌گران حرفه ای فارکس می‌توانند از آنها برای اعمال استراتژی‌های معاملاتی مختلفی استفاده کنند که بازگشتها، شکست کانال‌ها، خطوط روند و حتی همگرایی و واگرایی را تأیید می‌کنند.

نحوه کار با اندیکاتور رسم حمایت و مقاومت خودکار Givonly SnR SnD R2

نمودار EURUSD H4 پایین اندیکاتور Givonly SnR SnD R2 را برای متاتریدر4 در حال کار نشان می دهد. نشانگر خطوط حمایتی را به رنگ آبی و خطوط مقاومت را با رنگ قرمز نشان می دهد. این اندیکاتور خطوط حمایت و مقاومت 1ساعته، 4 ساعته، روزانه و هفتگی را در نمودار جاری ترسیم می کند.

نحوه رسم حمایت و مقاومت

معامله گران فارکس می توانند با استفاده از خطوط حمایت و مقاومت در تلاقی با اندیکاتورهای فنی متعدد معامله کنند. با این حال، روش اصلی خرید در خط حمایت با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی است. از سوی دیگر، بهترین نقطه برداشت سود ، خط مقاومت بعدی موجود است.

به طور مشابه، معامله گران فارکس می توانند پس از رسیدن قیمت به خط مقاومت برعکس موقعیت خرید اقدام به فروش کنند.

خطوط حمایت و مقاومت فرصتی عالی برای معامله با حداقل ریسک فراهم می کند. اگر یک خط حمایت یا مقاومت از فریم های دو زمانه با همان قیمت مطابقت داشته باشد، آن حمایت یا مقاومت قوی تر در نظر گرفته می شود. در واقع، هر چه یک حمایت یا مقاومت بیشتر لمس شود و معکوس شود، قوی تر می شود.

معامله گران فارکس می توانند خط حمایت و مقاومت را با سطوح فیبوناچی ترکیب کنند. از آنجا که تلاقی سطوح فیبوناچی با خطوط حمایت و مقاومت ایجاد شده، آن سطح فیبو را قوی تر می کند، معامله گران فنی می توانند مقاومت و حمایت را در نظر بگیرند و استراتژی معاملاتی خود را با شاخص های فنی مختلف برای گرفتن موقعیت های بهینه و ایده آل ترکیب کنند.

نتیجه

اندیکاتور رسم خودکار سطوح حمایت و مقاومت Givonly SnR SnD برای متاتریدر 4 ابزار شگفت انگیزی است که خطوط حمایت و مقاومت یا مناطق عرضه و تقاضا را به صورت خودکار ترسیم می کند. از این رو، به معامله گران کمک می کند تا به جای کار بر روی شناسایی سطوح، بر روی معاملات تمرکز کنند.همچنین، این اندیکاتور برای دانلود رایگان و نصب آسان در سایت تی پی چارت قرار دارد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

SHOW_H1: خطوط حمایت و مقاومت H1 را فعال می کند.

SHOW_H4: خطوط حمایت و مقاومت H4 را نشان می دهد.

SHOW_D1: این حمایت و مقاومت D1 را نشان می دهد.

SHOW_W1: سطوح هفتگی را نمایش می دهد.

Supply_Demand_Area: عرض ناحیه عرضه و تقاضا.

SupportColor: رنگ خطوط حمایتی.

ResistanceColor: رنگ خط مقاومتی.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه