تشخیص جهت روند برای ورود و خروج آسان با اندیکاتور FX Sniper برای متاتریدر 4 و 5

اندیکاتور تشخیص روند قوی FX Sniper

اندیکاتور FX Sniper جهت روند در متاتریدر 4 را تشخیص می دهد و تغییرات روند فارکس را شناسایی و نمایش می دهد. این نشانگر با تغییر رنگ ورود و خروج را آسان میکند. دانلود رایگان اندیکاتور.

توضیحات

اندیکاتور تشخیص روند  FX Sniper  برای متاتریدر 4 یک اندیکاتور عالی برای دنبال کردن روند است که جهت روند فعلی را به معامله گر فارکس ارائه می دهد. همچنین تغییر جهت روند را تشخیص می دهد و بهترین نقاط ورود و خروج را ارائه می دهد. سادگی اندیکاتور FX Sniper  کار و معامله موفقیت آمیز با سیگنال های دریافتی از آن را آسان می کند.

این نشانگر متاتریدر 4 و متاتریدر 5 برای اسکالپرهایی که از نمودارهای M5 و M15 استفاده می کنند به خوبی کار می کند. در عین حال، معامله‌گران نوسانی می‌توانند از نمودارهای H1 و H4 برای شناسایی جهت روند و معامله موفقیت‌آمیز استفاده کنند. FX Sniper  برای دانلود رایگان در تی پی چارت موجود است .

این اندیکاتور متاتریدر 4 برای معامله گران مبتدی فارکس مناسب است زیرا به شناسایی روندها و شروع معامله در حداقل زمان کمک می کند. با این حال، معامله گران حرفه ای می توانند اندیکاتور را با سایر اندیکاتورها و ابزارهای معاملاتی ، در هر محیط معاملاتی روند دار ترکیب کنند.

سیگنال های اندیکاتور تشخیص روند FX Sniper برای متاتریدر 4 و 5

نمودار EURUSD H1 زیر اندیکاتور تشخیص روند  FX Sniper  را در حال عمل نشان می دهد. نشانگر به صورت همپوشانی نمودار در پنجره اصلی نمایش داده می شود. روند صعودی با رنگ سبز نشان داده می شود، در حالی که روند نزولی در نشانگر با رنگ قرمز نشان داده می شود. در نتیجه، هنگامی که روند از BULLISH به BEARISH تغییر می کند، رنگ خط نشانگر از سبز به قرمز تغییر می کند.

اندیکاتور تشخیص روند قوی FX Sniper

شناسایی یک نقطه ورودی بسیار ساده و سرراست است. معامله‌گران می‌توانند پس از تشکیل خط رنگ سبز، با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی، با موقعیت خرید وارد بازارها شوند. معامله گران فارکس می توانند با حفظ موقعیت ها، بر موج روند سوار شده و خروج از معامله را با سیگنال مخالف انجام دهند. و در مقابل، معامله‌گران می‌توانند با تشکیل خط نشانگر برنگ قرمز با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی، معامله فروش را آغاز کنند.

بهترین خروجی از موقعیت فروش باید با سیگنال مخالف اندیکاتور باشد. با این حال، حد ضرر و حد سود بر اساس نسبت ریسک به ریوارد بخشی از یک پلن معاملاتی عالی است. برای یک موقعیت خرید، معامله گران فارکس می توانند ضرر Stop را تا نوسان پایین قبلی اندازه گیری کنند  و از نسبت ریسک به پاداش 1:2 یا بالاتر برای تعیین سطح برداشت سود استفاده کنند.

نتیجه

بدیهی است که اندیکاتور تشخیص روند قوی FX Sniper  ارزش زیادی برای همه نوع معامله گران فارکس دارد. قابل استفاده بودن این اندیکاتور در تمام بازه های زمانی نمودار، آن را به ابزاری ضروری برای در دسترس بودن در کیت معاملاتی روند تبدیل می کند.

قابلیت این اندیکاتور متاتریدر برای نمایش روند فعلی و ارائه سیگنال اولیه تغییر روند برای معامله گران فارکس حیاتی است.با این حال، مانند تمام اندیکاتورهای دنبال کننده روند،این اندیکاتور اگر با سایر ابزارهای معاملاتی فنی ترکیب و معامله شود بهترین نتایج را ارائه می دهد .

همچنین معامله گران میتوانند این اندیکاتور را بصورت رایگان در سایت ما که مرجع دانلود اندیکاتورهای کاربردی است دانلود و نصب نمایند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات در MT4:

تنظیمات اندیکاتور

این اندیکاتور از پارامترهای کمی برای سفارشی سازی، دوره محاسبه و نوع قیمت های استفاده شده برای محاسبه استفاده می کند.

Rperiod: دوره مورد استفاده برای محاسبه نشانگر.

Draw4HowLongg: تعداد دوره ها برای رسم نشانگر.

نوع: قیمت مورد استفاده برای محاسبه نشانگر.

  • 1 = قیمت های بالا
  • 2= ​​قیمت های پایین
  • 3 = بستن شدن قیمت ها.

 

تنظیمات در MT5:

این اندیکاتور از چندین پارامتر برای تنظیم، دوره محاسبه و نوع قیمت های استفاده شده برای محاسبه استفاده می کند.

تنظیمات در متا 5

Rperiod: دوره مورد استفاده برای محاسبه نشانگر.

نوع: قیمت مورد استفاده برای محاسبه نشانگر.

  • 1 = قیمت های بالا
  • 2= ​​قیمت های پایین
  • 3 = بستن قیمت ها.

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه