اسکریپت خودکار 5 موج الیوت ( Elliott 5 Wave Script ) برای متاتریدر 4

اسکریپت شمارش 5 موج الیوت

فارکس و سهام را با استفاده از بهترین اسکریپت خودکار 5 موج الیوت برای متاتریدر 4 معامله کنیدو سیگنالهای خرید و فروش فوق العاده ای را با استفاده از استراتژی پرایس اکشن آن دریافت کنید.

توضیحات

Elliott 5 Wave یک اسکریپت پرایس اکشن خودکار برای MT4 را نشان می دهد. نمودارهای قیمت را به طور کامل اسکن می کند و هر پنج موج الگوی معروف امواج الیوت را با دقت مشخص می کند.

در اصل، استراتژی امواج الیوت نظریه ای است که معامله گران را قادر می سازد چرخه قیمت در بازارهای مالی را درک کنند. این نظریه با شناسایی نوسانات قیمتی و روانشناسی سرمایه‌گذاران، به معامله‌گران فارکس در پیش‌بینی الگوهای بازار آینده کمک می‌کند.

این راهنما نحوه معامله Elliott Wave را مانند یک حرفه ای با استفاده از اسکریپت شمارش امواج الیوت در MT4 توضیح می دهد.

پیش بینی سیگنال های خرید و فروش دقیق با استفاده از اسکریپت شمارش امواج الیوت برای MT4

اسکریپت شمارش امواج الیوت

 

Elliott 5 Wave در ابتدا یک خط افقی با اعداد ترسیم می کند. می‌توانید خط را با کشیدن اعداد به نقاط صحیح موج الیوت سفارشی کنید. قبل از ترسیم الگوی موج، باید روی اعداد دوبار کلیک کنید تا قفل آنها باز شود.

در نمودار GBPUSD (روزانه) بالا، قیمت در ابتدا پس از انجام یک حرکت صعودی شدید به سمت اصلاح و پولبک رفته است. دوره اصلاح الگوی امواج الیوت را تشکیل داده است. قله ها و دره های امواج را با اعداد 1 تا 5 علامت گذاری کرده است که به یک الگوی امواج اصلاحی تبدیل شده .

هنگامی که قیمت از نقطه 5 از پایین برگشت، می‌توانیم فرض کنیم که قیمت در موج اصلاحی به پایان رسیده است و برای شروع صعود آماده است.

نتیجه

اسکریپت شمارش امواج  Elliott5Wave یک اسکریپت مفید MT4 است که شمارش امواج را برایتان آسان‌تر می‌کند و معامله‌گران فارکس را قادر می‌سازد تا نقاط ورودی خرید و فروش بهینه ای را انتخاب کنند.

برای اعتبارسنجی شروع و پایان امواج، معامله گران می توانند از یک اندیکاتور فنی اضافی مانند زیگ زاگ و میانگین محدوده واقعی (ATR) استفاده کنند.

از نظر تکنیکال، Elliott5Wave یک اسکریپت پرایس اکشن پیشرفته است. بنابراین، معامله گران تازه کار و مبتدی باید قبل از اعمال نظریه Elliott در معاملات واقعی و لایو، دانش قبلی درباره ان  را کسب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

هشدارها را فعال کنید تا هر زمان که اسکریپت یک الگوی بالقوه اموج الیوت را تشخیص داد، MT4 بتواند به شما اطلاع دهد. علاوه بر این،  ( allowing DLL imports ) به روز رسانی خودکار اسکریپت را فعال می کند. همچنین، باید به ویژگی «‘live trading» اجازه دهید تا اسکریپت را در نمودار قیمت فعال کند.

 

 

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه