دانلود اندیکاتور تشخیص روند DeMarker Indicator و شناسایی مناطق اشباع خرید و فروش در متاتریدر 4

دانلود اندیکاتور تشخیص روند DeMarker

بهترین سیگنال های تشخیص روند را با استفاده از اندیکاتور DeMarker در متاتریدر 4 دنبال کنید. مناطق اشباع خرید و فروش و موقعیت های بالقوه بازگشت روند، موقعیت‌های ورود خرید و فروش ارزها و سهام را در بازار فارکس در تمام جلسات بازار مشخص می‌کند.

توضیحات

DeMarker یک اندیکاتور تشخیص روند برای متاتریدر 4 است که برای معاملات روزانه در فارکس و سهام بهترین عملکرد را دارد. این اندیکاتور تشخیص روند به طور عمیق حرکت های بازار، مناطق اشباع خرید و فروش ، و موقعیت های بالقوه تغییر جهت روند قیمت را بررسی می کند.

این اندیکاتور علاوه بر اینکه سیگنال‌های خرید و فروش پیرو روند را ارائه میدهد ، واگرایی‌های صعودی و نزولی را شناسایی می‌کند. همچنین، الگوهای ادامه روند را مشخص می‌کند و به شما کمک می‌کند فرصت‌های معاملاتی شکست قیمت و اصلاح را شناسایی کنید. این راهنما نحوه معامله فارکس و سهام را مانند یک حرفه ای با استفاده از اندیکاتور تشخیص روند برای متاتریدر 4 بنام DeMarker را توضیح می دهد.

استراتژی معامله با اندیکاتور تشخیص روند DeMarker برای شناسایی سیگنال های خرید و فروش در مناطق اشباع خرید و فروش در MT4

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور DeMarker

DeMarker سیگنال های روند را با استفاده از یک پنجره نشانگر جداگانه مانند سایر نوسانگرهای روند ترسیم می کند. سطح افقی در 0.7 سطح اشباع خرید را نشان می دهد. یک خط افقی دیگر در 0.3 نشان دهنده منطقه اشباع فروش بازار است.

هنگامی که مقدار اندیکاتور به بالای 0.3 می رود، یعنی دوره اشباع فروش فعلی به پایان رسیده و بازار احتمالاً حرکت صعودی را آغاز می کند. به همین ترتیب، زمانی که بازار به منطقه بیش از حد خرید رسید، منتظر می‌مانیم تا خط ارزشاندیکاتور به زیر 0.7 کاهش یابدو احتمال شروع یک حرکت نزولی را میدهیم.

در مثال بالا، EURUSD از حرکت به زیر حمایت افقی کلیدی در 1.1132 خودداری کرد. در همان زمان، ارزش De Marker به بالای 0.3 افزایش یافت و حرکت صعودی را تضمین کرد. بعداً، نمودار یک پین بار صعودی را ترسیم کرد که یک فرصت خرید عالی را تأیید می کند.

نتیجه

DeMarker یک اندیکاتور تشخیص روند برای متاتریدر 4 و ایده آل برای معامله گران سطح مبتدی در فارکس و سهام است. هنگامی که نحوه عملکرد آن را یاد گرفتید، می توانید تغییرات مهم در حرکت بازار را زیر نظر بگیرید. با این حال، توصیه ما بشما این است که در بازارهای متلاطم ، دستورات خرید و فروش را بر اساس سیگنال‌های روند De Marker اجرا نکنید.

قبل از نهایی کردن تصمیمات معاملاتی، سعی کنید سایر عوامل قیمت مانند الگوهای کندل استیک و اندیکاتورهای سطح قیمت مانند حمایت و مقاومت یا خطوط روند را در نظر بگیرید.دانلود اندیکاتور تشخیص روند DeMarker برای متاتریدر 4 در سایت تی پی چارت بصورت رایگان قرار گرفته است و شما میتوانید از آن براحتی استفده نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

DeMarker Period: دوره میانگین متحرک نشانگر را برای تنظیم فرکانس سیگنال تغییر دهید.

 

 

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه