تشخیص همبستگی جفت ارزها با اندیکاتور Currency Heatmap برای متاتریدر 4

اندیکاتور همبستگی جفت ارزها currency heatmap

اندیکاتور نقشه حرارتی ارز برای متاتریدر 4 قوی‌ترین و ضعیف‌ترین ارز فارکس را شناسایی می‌کند و به معامله‌گران کمک می‌کند تا با همبستگی جفت ارزها ، قوی‌ترین ارز را در برابر ضعیف‌ترین ارز معامله کنند.

توضیحات

اندیکاتور نقشه حرارتی ارز Currency Heatmap که یک اندیکاتور همبستگی جفت ارزها برای متاتریدر 4 است با قرار دادن قوی ترین ارز در برابر ضعیف ترین ارز برای معاملات فارکس بسیار کاربرد دارد و به معامله گران فارکس کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف یک ارز را شناسایی کنند. با استفاده از این اندیکاتور معامله گران تمایل دارند در جهت صحیح روند قیمت باقی بمانند.

علاوه بر این، نکته جالب در این اندیکاتور این است که در آن قدرت یک ارز به جای یک جفت ارز محاسبه می شود. بنابراین، این روش تحلیل تکنیکال به معامله‌گران کمک می‌کند تا از قدرت یا ضعف کلی یک ارز در سراسر جهان بهره ببرند.

درک این اندیکاتور بسیار ساده است و برای معامله گران فارکس مبتدی و حرفه ای مفید است. با این حال، معامله گران باید با تایید روند با استفاده از پرایس اکشن برای استفاده سودآورتر از این اندیکاتور آشنا باشند.

اندیکاتور نقشه حرارتی ارز Currency Heatmap در تمام بازه‌های زمانی به خوبی کار می‌کند، سیگنال‌های روند نمودار تایم فریم های بالاتر، تنظیمات معاملاتی سودآوری را ارائه می‌کنند.

سیگنال های معاملاتی با اندیکاتور همبستگی جفت ارزها Currency Heatmap

اندیکاتور همبستگی جفت ارزها currency heatmap

نمودار قیمت  GBPAUD H4 در بالا ، اندیکاتور نقشه حرارتی ارز برای متاتریدر 4 را در عمل نشان می دهد. این اندیکاتور 8 ارز اصلی را به عنوان یک ماتریس ترسیم می کند. این 8 ارز اصلی در ردیف های عمودی و افقی قرار می گیرند.

درک رنگ کدگذاری ساده است و شناسایی سریع قوی ترین و ضعیف ترین جفت ارزها را فراهم می کند. جفت ارزهایی که رنگ سبز لیمویی را نشان می دهند، وضعیت بازار صعودی را نشان می دهد. بنابراین، معامله گران باید جفت ارزهایی را که به رنگ سبز هستند با حد ضرر پایین تر از نوسان قبلی خریداری کنند.

و به طور مشابه، برچسب قرمز یک جفت ارز نشان دهنده یک روند نزولی قوی در محل است. بنابراین، معامله گران باید با معامله فروش با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی وارد بازار شوند.

نتیجه

به طور خلاصه، اندیکاتور نقشه حرارتی ارز که یک اندیکاتور تشخیص همبستگی جفت ارزها برای متاتریدر 4 بحساب میآید، یک ابزار معاملاتی ضروری برای معامله گران فارکس است که میتوانند قوی ترین ارز را در برابر ضعیف ترین ارز معامله کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

Currency Horizontal: فهرست ارزهای موجود در ردیف افقی.

CurrencyVertical: فهرست ارزهای موجود در ردیف عمودی.

تایم فریم ها: چارچوب زمانی نمودار را برای محاسبه قدرت ارز انتخاب کنید.

StrongUP، WeakUp، NoMove، WeakDown، StrongDown،DoesNotExist: رنگ ها بر اساس قدرت و ضعف ارز.

UseMSLineDrawFont: فونت نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه