Cumulative Delta یک اندیکاتور عالی برای سیگنال خرید و فروش برای متاتریدر ۴

اندیکاتور دلتا تجمعی Cumulative Delta

یک اندیکاتور عالی برای سیگنال های خرید و فروش و شناسایی روند

توضیحات

عوامل مختلفی باعث حرکت بازار فارکس می شود. اما به طور کلی، این نیروهای تقاضا و عرضه بین خریداران و فروشندگان است که قیمت ها را بالا و پایین می کند. وقتی خریدار بیشتر از فروشنده باشد قیمت بالا می رود. به همین ترتیب، زمانی که تعداد فروشندگان جایگزین خریداران شود، قیمت به شدت کاهش می یابد. حرکت قیمت به میزان تهاجم خریداران و فروشندگان بستگی دارد. بنابراین، باید داده های کافی برای جدول بندی تعداد فروشندگان و خریداران در بازار داشته باشید. با این حال، حتی با این داده ها، محاسبه تفاوت خریداران و فروشندگان در هر مرحله زمان بر است. خوشبختانه اندیکاتور دلتا تجمعی برای متاتریدر 4 این کار را برای شما انجام می دهد.

اساساً دلتا تفاوت بین خریداران و فروشندگان است. این اندیکاتور تفاوت بین خریداران و فروشندگان را محاسبه می کند و اطلاعات را به صورت نوار در پنجره ای زیر نمودار نمایش می دهد. میله زمانی که حرکت قویی در بازار وجود دارد، کشیده می شود.

تفسیر اندیکاتور دلتا تجمعی بسیار آسان و ساده است. بنابراین، چه معامله گر مبتدی و چه با تجربه درمعامله باشید، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این اندیکاتور در تمام تایم فریم ها از جمله روزانه، 1 ساعت و 15 دقیقه به خوبی کار می کند و می تواند برای معامله همه ابزارها از جمله جفت ارزهای فارکس و ارز دیجیتال استفاده شود.

نحوه استفاده از اندیکاتور دلتا تجمعی برای سیگنال خرید و فروش فارکس

همانطور که گفته شد، شاخص دلتا تجمعی، مجموع میله های دلتا را با کم کردن حجم خریداران از فروشندگان نشان می دهد. شما می توانید تعداد میله هایی را که باید در جمع بندی گنجانده شود تغییر دهید.

سیگنال خرید زمانی رخ می دهد که نشانگر نوار سبز رنگی را نشان دهد. این بدان معناست که خریداران در بازار بیشتر از فروشندگان هستند و قدرت بالا بردن قیمت را دارند. وقتی بازار در روند صعودی است، باید به دنبال باز کردن یک موقعیت خرید باشید.

به طور مشابه، زمانی که فروشندگان بیشتر از خریداران باشند، اندیکاتور سیگنال فروش می دهد. بنابراین باید به باز کردن یک موقعیت فروش فکر کنید. یک فشار نزولی عظیم با یک نوار قرمز دراز مشخص می شود.

Cumulative Delta Indicator

نمودار قیمت، حرکت قیمت یورو در برابر دلار آمریکا را نشان می دهد. قیمت در یک مسیر نزولی قوی قرار دارد به این معنی که فروشندگان قیمت را به سمت پایین هل می دهند. این اندیکاتور نوار قرمز بزرگی را نشان می دهد که نشاندهنده قیمت در حال کاهش است. بنابراین باید یک موقعیت سل وارد کنید.

نتیجه

اندیکاتور دلتا تجمعی نشان می دهد که آیا خریداران یا فروشندگان کنترل بازار را در دست دارند. این اطلاعات را با محاسبه تفاوت بین خریداران یا فروشندگان به دست می آورد.

به عنوان یک معامله گر، این اطلاعات به شما در تصمیم گیری در مورد خرید یا فروش کمک می کند. در اصل، شما باید زمانی که بازار در روند نزولی قرار دارد، فروشنده باشید و در طول یک بازار صعودی خرید کنید. عاقلانه است که از این اندیکاتور با سایر استراتژی ها و ابزارهای معاملاتی برای ایجاد تلاقی و افزایش نتایج مثبت استفاده شود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور دلتا Cumulative Delta

نمایش تجمعی : اجازه نمایش مقادیر تجمعی در یک بازه زمانی انتخاب شده را می دهد

ضبط تیک :فعال یا غیرفعال کردن ذخیره سابقه

تاریخچه چاپ : داده ها را برای ساختن تاریخچه بر اساس تیک ها فعال کنید. یک مقدار نادرست باعث می شود که نشانگر از صفر شروع به محاسبه کند

dnColor : رنگ تیک رو به بالا

UpColor : رنگ تیک رو به پایین

ShowCorr

CorrPeriod

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه