اسکریپت بستن همه سفارشات باز ( Closing All Open Orders Script ) برای متاتریدر 4

اسکریپت بستن همه سفارشات باز

اسکریپت بستن همه سفارشات باز Closing All Open Orders for یک ابزار معاملاتی باورنکردنی است که به طور انتخابی تمام سفارشات باز در حال اجرا را می بندد و سفارشات در حال انتظار( pending orders) را نادیده می گیرد.

توضیحات

اسکریپت بستن همه سفارشات باز ( Closing All Open Orders ) یک ابزار معاملاتی باورنکردنی است که به طور انتخابی تمام معاملات در حال اجرا را می بندد و سفارشات در حال انتظار یا پندینگ اوردرها را نادیده می گیرد.

این ربات طوری برنامه ریزی شده است که فقط معاملات باز/در حال اجرا را به طور دقیق شناسایی و ببندد. بنابراین، بر سفارشات معلق یا همان پندینگ اوردرها  (BUY limit/stop and SELL limits/stop) تأثیری نمی گذارد.

این اسکریپت استثنایی است و نحوه عملکردش آن را حتی از اسکریپت های همتای خود محبوب تر می کند. سایر اسکریپت های مشابه صرف نظر از اینکه این یک سفارش پندینگ باشد یا یک معامله در حال اجرا تمام نمودارهای باز در متاتریدر4 شما را می بندند،

این اسکریپت منطقی تر و کارآمدتر بنظر میرسد، زیرا برای جلوگیری از آنچه باعث وحشت در بسته شدن چندین موقعیت می شود طراحی شده است.

بنابراین، می‌توانید به راحتی از اسکریپت بستن همه معاملات باز برای بستن خودکار هر معامله در حال اجرا بدون نگرانی در مورد از دست دادن سفارش‌های پندینگ خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از اسکریپت بستن همه سفارشات باز Closing All Open Orders برای MT4

اسکریپت بستن سفارشات باز

تصویر بالا نمودار EURUSD را در تایم فریم h1 با سفارشات پندینگ (Buy Stop) و چندین معامله در حال اجرا نشان می دهد. اکنون، برای بستن همه معاملات باز به یکباره، باید اسکریپت بستن همه سفارشات باز Closing All Open Orders را در نمودار خود اعمال کنید. این اسکریپت فقط معاملات در حال اجرا را می بندد، در حالی که سفارش پندینگ تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

برای انجام این کار، به سادگی اسکریپت را در پوشه “اسکریپت ها” پیدا کنید و آن را مستقیماً به نمودار خود بکشید. به طور خودکار تمام موقعیت های باز را می بندد. اسکریپت نیمه خودکار است، بنابراین هیچ اقدام دیگری از شما لازم نیست. فقط آن را بکشید و روی نمودار خود رها کنید.

نحوه کار اسکریثپت بستن همه سفارشات باز

تصویر بالا نشان می‌دهد که تمام موقعیت‌های باز شده به‌جز سفارش‌های پندینگ به‌طور خودکار توسط اسکریپت بسته شده‌اند.

توجه داشته باشید که ویژگی «معامله خودکار» باید در داشبورد معاملاتی شما فعال باشد تا اسکریپت کار کند. بنابراین، قبل از اجرای اسکریپت مطمئن شوید که سبز می شود.

نتیجه

اسکریپت بستن همه سفارشات باز Closing All Open Orders برای متاتریدر 4  بهترین ابزار برای مدیریت معاملات شماست. علاوه بر این، این اسکریپت نیمه خودکار است، بنابراین شما فقط باید آن را در نمودار خود بکشید و رها کنید.

و در نهایت میتوانید این اسکریپت را بصورت کاملا رایگان در تی پی چارت دانلود و استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

ندارد

دیدگاه ها و نظرات

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه