اندیکاتور بازگشت و تغییر روند درخشان (Brilliant Reversal) برای متاتریدر۴ و ۵

اندیکاتور تغییر روند و ریورسال

اندیکاتور معکوس درخشان Brilliant Reversal برای متاتریدر 4 و 5 یک نشانگر برای تغییر روند است. این اندیکاتور مناطق بالقوه معکوس روند قیمت را برجسته می کند.

توضیحات

اندیکاتور ریورسال و تغییر روند درخشان برای متاتریدر 4 و 5 یک ابزار معاملاتی فنی فارکس است که داده های تاریخی قیمت را برای تعیین منطقه معکوس روند بالقوه یک دارایی تجزیه و تحلیل می کند. الگوریتم های اندیکاتور به طور مستمر شرایط فعلی بازار را با داده های قیمت گذشته مرتبط می کنند تا نقطه عطف بهینه را شناسایی کنند.

چگونه تغییر بازار را پیش بینی می کنید؟

تغییر روند بازار اغلب با کندل های ضعیف متوالی  قیمت در مناطق حمایت/مقاومت رخ میدهد. علاوه بر این، از آنجایی که بازار مالی پویا و در حال حرکت است، هیچ راه مطمئنی برای پیش‌بینی دقیق معکوس‌های بازار وجود ندارد.

با این حال، اندیکاتور تغییر روند درخشان Brilliant Reversal یک ابزار عالی برای پیش بینی تغیـیر روند احتمالی یک دارایی است. این اندیکاتور برگشت ها را با درجه ای از دقت پیش بینی می کند.  سیگنال ها با این اندیکاتور با یک نقطه سبز/قرمز عرضه می شود که به ترتیب نشان دهنده یک معکوس بالقوه روند صعودی/نزولی است. علاوه بر این، سیگنال های ارائه شده توسط اندیکاتور جابجا نمیشوند.

این اندیکاتور ریورسال یک ابزار آسان برای استفاده است که آن را برای یک معامله گر مبتدی و متوسط ​​فارکس مناسب می کند تا بتواند به راحتی مناطق بالقوه تغییر روند را شناسایی کند. علاوه بر این، این اندیکاتور تحلیل تکنیکال را برای معامله گران حرفه ای بسیار راحتتر میکند.

چگونه با اندیکاتور تغییر روند درخشان Brilliant Reversal معامله کنیم؟

اندیکاتور تغییر روند

تصویر بالا نشان می دهد که اندیکاتور ریورسال و تغییر روند در نمودار MT4 شما چگونه به نظر می رسد. این اندیکاتور سیگنال‌های برگشتی صعودی و نزولی و موقعیت های ورودی خرید/فروش را نشان می‌دهد. الگوهای کندلی صعودی/نزولی تلاقی هایی هستند که ورودی های خرید/فروش را آغاز می کنند.

به عنوان مثال، برای باز کردن یک معامله خرید، باید منتظر بمانید تا اندیکاتور بازگشت روند ،سیگنال معکوس روند صعودی (نقطه سبز) را نشان دهد، که تغییر احتمالی به روند صعودی را نشان می دهد. سپس می‌توانید پس از مشاهده یک الگوی شمعدانی، پین بار و غیره، یک موقعیت خرید/لانگ باز کنید.

نتیجه

اندیکاتور ریورسال و تغییر روند درخشان Brilliant Reversal برای متاتریدر 4 و 5  یک نشانگر معکوس روند بدون رنگ آمیزی مجدد سیگنال است که مناطق معکوس بالقوه قیمت را برجسته و نشان می دهد. علاوه بر این، برای سبک های معاملاتی مختلف مانند اسکالپینگ، معاملات روزانه/داخلی و معاملات نوسانی نیز توصیه می شود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور برای متاتریدر۴

تنظیمات اندیکاتور تغییر روند یا ریورسال

این نشانگر دارای برخی تنظیمات قابل تنظیم است.

Small, Medium, and Big_bar_count1: این پارامترها تعداد کندل های (کوچک، متوسط ​​و بزرگ) را برای محاسبه سیگنال تعیین می کنند.

 

تنظیمات اندیکاتور برای متاتریدر۵

تنظیمات اندیکاتور

این نشانگر دارای برخی تنظیمات قابل تنظیم است.

اندیکاتور معکوس درخشان برای MT5 یک نشانگر معکوس روند بدون رنگ آمیزی مجددسیگنال است.

دوره آهسته زیگزاگ: دوره خطوط آهسته زیگزاگ.

دوره زیگزاگ سریع: دوره خطوط زیگزاگ سریع.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه