تشخیص الگوهای کندل استیک با اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso Pattern

اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso Pattern

اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso برای MT4 به طور خودکار تمام الگوهای شمعدان را تشخیص می دهد و آنها را در نمودار نمایش می دهد.دانلود رایگان

توضیحات

با استفاده از اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso Pattern برای متاتریدر4 می توان الگوهای کندل استیک را به راحتی شناسایی کرد.

در بازار فارکس، کندل ژاپنی اساساً برای درک تحلیل حرکات قیمت استفاده می شود. هر شکل شمع تکی، دوتایی و سه گانه معنای خاصی در نمودار دارند. از این ساختارهای شمعی می توان برای تعیین قدرت گاوها یا خرسها استفاده کرد. علاوه بر این، شکل‌های کندل استیک می‌توانند سرنخ ارزشمندی را ارائه دهند که آیا مسیر حرکت قیمت تغییر میکند  یا ادامه دار خواهد بود.

معرفی اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso Pattern

اندیکاتور الگوی کندل استیک Bheurekso برای MT4 به معامله گران کمک می کند تا به طور خودکار هر الگوی کندل استیکی را که در نمودار شکل گرفته است شناسایی کند. این نشانگر تمام شمع‌ها را اسکن می‌کند، الگوهای شمع‌هایی را که روی نمودار شکل گرفته‌اند را تشخیص می‌دهد و پس از آن نمایش می‌دهد. شمع نمایش داده شده می تواند از الگوهای کندلی Bullish یا Bearish  باشد.

اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso Pattern نه تنها الگوی نمودار را نشان می دهد، بلکه سطوح حمایت و مقاومت را نیز نشان می دهد. این سطوح با خطوط افقی در نمودار MT4 نشان داده شده است. این نشانگر همچنین سیگنال‌های بازگشتی احتمالی و در نتیجه یک نقطه ورود (خرید و فروش ) را می‌دهد.

نمودار زیر نمای کلی از اندیکاتور الگوی کندل استیک Bheurekso در نمودار MT4 است.

اندیکاتور الگوی کندلی

در نمودار NZD/USD D1، در بالا، اندیکاتور پترن یاب Bheurekso الگوهای تشکیل شده، سطوح حمایت و مقاومت و نقاط ورودی را نمایش می دهد. این اندیکاتور بهترین ابزار برای تحلیل پرایس اکشن است.

این تصویر نمای گسترده تر و دقیق تر از ساختار و رفتار بازار را ارائه می دهد. این اندیکاتور در تمام تایم فریم ها و در تمام شرایط بازار کاملاً کار می کند.

معامله گران می توانند از اندیکاتور الگوی شمعدان Bheurekso فقط برای تصمیم گیری در مورد معاملات استفاده کنند. سایر اندیکاتورها مانند MACD نیز می توانند برای تأیید بیشتر معاملات استفاده شوند.

معامله گرانی که از این اندیکاتور استفاده خواهند کرد باید درک کاملی از الگوهای شمعدانی ژاپنی داشته باشند تا دامنه این اندیکاتور را درک کنند.

به عنوان مثال، الگوی پوششی صعودی یک الگوی معکوس دو شمعی است که نشانه‌ای از حرکت صعودی قوی در راه است. از سوی دیگر، الگوی eng نزولی نشان می دهد که یک حرکت قوی به سمت پایین قریب الوقوع است.

نتیجه

اندیکاتور الگوهای کندل استیک Bheurekso برای MT4 به طور خودکار تمام الگوهای شمعدان را تشخیص می دهد و آنها را در نمودار نمایش می دهد. این شاخص همچنین سطح حمایت و مقاومت و همچنین بهترین نقطه ورود را نشان می دهد.همچنین در تمام شرایط بازار و تمام بازه های زمانی کار می کند.
پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده از این شاخص، دانش خود را درباره آناتومی شمعدان ژاپنی بیشتر کنید و در نهایت از این اندیکاتور در کنار هر اندیکاتور فنی دیگر استفاده کنید و بهترین عملکرد را داشته باشید.

شما میتوانید اندیکاتور الگوی کندلی Bheurekso و همچنین دیگر اندیکاتور های کاربردی مورد استفاده در متاتریدر 4 را در منوی اندیکاتورها در سایت تی پی چارت مشاهده و بصورت رایگان دانلود نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور الگوهای کندلی Bheurekso Pattern

تنظیمات اندیکاتور الگوی کندل Bheurekso دارای پارامترهای زیر در  MT4 است.

رسم خطوط: خط روی نمودار را رسم کنید.

نمای عمق تاریخ: عمق تاریخچه ای که باید نمایش داده شود.

حذف و ساخت خطوط هر بار: حذف و ساخت خطوط هر بار.

All alerts enable: همه هشدارها را فعال کنید.

حرامی صعودی: زمانی که یک شمع حرامی صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد.

فراگیر صعودی: زمانی که یک شمع Piercing صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر سیگنال می دهد.

فراگیر صعودی: زمانی که یک شمع Bullish Engulfing روی نمودار تشکیل شود، نشانگر سیگنال می دهد.

خط پیرسینگ صعودی: زمانی که یک خط پیرسینگ صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد.

ستاره صبح صعودی: زمانی که یک شمع ستاره صبح صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد.

چکش صعودی: زمانی که یک شمع چکش صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد.

خرس حرامی: زمانی که شمع Bear Harami روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد.

خط سوراخ خرس: زمانی که یک خط سوراخ صعودی روی نمودار تشکیل شود، نشانگر نشان می دهد

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه