اندیکاتور رسم خودکار کانال قیمت Auto Channel برای متاتریدر 4

اندیکاتور رسم خودکار کانال auto channel

اندیکاتور کانال خودکار بهترین نشانگر معاملات فارکس برای متاتریدر 4 است. این اندیکاتور کانال های صعودی و نزولی قیمت را به طور خودکار با حمایت و مقاومت ترسیم می کند. دانلود رایگان اندیکاتور

توضیحات

اندیکاتور رسم خودکار کانال قیمت Auto Channel برای متاتریدر 4 بهترین نشانگر متاتریدر است که به طور خودکار یک کانال با فاصله یکسان را ترسیم می کند. علاوه بر این، نشانگر شیب کانال را برای شناسایی شرایط BULLISH و BEARIS نشان می دهد.

خطوط کانال بیرونی به عنوان یک تکیه گاه و مقاومت عمل می کنند و بهترین نقاط ورود را فراهم می کنند. اندازه کانال در هر استراتژی معاملاتی فنی مفید است. این اندیکاتور نسبت ریسک به پاداش بسیار خوبی را ارائه می‌کند، زیرا حد ضرر در مقایسه با حد سود اغلب ناچیز است.

اندیکاتور رسم خودکار کانال Auto Channel

ترسیم یک کانال مناسب به طور خودکار برای معامله گران فارکس مبتدی بسیار مفید است زیرا رسم کانال برای معامله گران مبتدی اغلب دشوار است. علاوه بر این، پشتیبانی و مقاومت ارائه شده توسط اندیکاتور رسم کانال خودکار برای MT4 به معامله گران مبتدی کمک می کند. از سوی دیگر، معامله‌گران حرفه ای فارکس می‌توانند کانال‌های صعودی و نزولی را در هر استراتژی معاملاتی فنی بگنجانند.

معامله گران فنی پیشرفته می توانند از این اندیکاتور برای معامله استراتژی های معاملاتی روند و مخالف روند استفاده کنند.

سیگنال دهی توسط اندیکاتور رسم کانال خودکار Auto Channel

سیگنال با اندیکاتور کانال خودکارAuto Channel

نمودار USDCAD M30 بالا اندیکاتور رسم کانال خودکار برای متاتریدر 4 (Auto Channel) را در عمل نشان می دهد. نشانگر کانال بیرونی را به صورت خطوط سبز ترسیم می کند در حالی که خط وسط را به صورت یک خط سبز نقطه چین ترسیم می کند. علاوه بر این، هنگامی که قیمت خطوط کانال بیرونی را لمس می کند، نشانگر یک دایره قرمز ترسیم می کند. علاوه بر این، اندازه و شیب کانال به عنوان یک دیگاه در بالای نمودار  نمایش داده می شود.

همانطور که یک کانال صعودی نشان دهنده بازار صعودی است، معامله گران فارکس می توانند موقعیت های خرید را در خط کانال پایین تر قرار دهند. از آنجایی که کانال پایین به عنوان پشتیبان عمل می کند، میتواند به عنوان بهترین سیگنال نقطه ورود  باشد. معامله‌گران فارکس می‌توانند با هدف برداشت سود در مقاومت بعدی در این استراتژی معاملاتی فنی، استاپ لاس را زیر پایین‌ترین نوسان قبلی قرار دهند.

در مقابل، معامله گران  می توانند موقعیت های فروش را در بالای یک کانال نزولی معامله کنند، زیرا روند نزولی است. خط بالای کانال در حالی که به عنوان مقاومت عمل می کند بهترین نقطه ورود را فراهم می کند. معامله‌گران فارکس می‌توانند Stop-loss را بالاتر از بالاترین سطح قبلی با هدف برداشت یود در سطح پشتیبانی بعدی، یعنی نقطه مقابل اندیکاتور کانال خودکار برای MT4 قرار دهند.

بهتر است تمام نقاط ورود را با یک الگوی کندلی برای تایید حرکت قیمت همراه کنید. بنابراین، یک کندل و الگوی معکوس صعودی برای سیگنال BUY ضروری است، در حالی که یک الگوی معکوس نزولی برای سیگنال فروش تضمین کننده میباشد.

این اندیکاتور در تمام بازه های زمانی درون روزی و نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. با این حال، استفاده از پرایس اکشن برای تأیید سیگنال‌های خرید و فروش مهم است.

نتیجه

اندیکاتور رسم خودکار کانال برای متاتریدر 4 بهترین ابزاری است که باید در زرادخانه هر معامله گر فنی فارکس جایگاه دائمی داشته باشد. اندیکاتور کانال ها را به طور خودکار ترسیم می کند که نه تنها وضعیت بازار نزولی و صعودی را نشان می دهد. بلکه حمایت و مقاومت را به طور خودکار به شما نشان میدهد که به عنوان اهداف سود در این استراتژی دو برابر می شود.  این اندیکاتور برای دانلود رایگان و نصب در سایت قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

AllBar s: تعداد نوارها برای نشانگر کانال خودکار برای محاسبه در متاتریدر4.

نوار ForFract: اگر مقدار=0 باشد کندل فعلی را محاسبه می کند.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه