اندیکاتور ADX پیشرفته برای سیگنال خرید و فروش در متاتریدر 4 و 5

اندیکاتور ADX پیشرفته

اندیکاتور پیشرفته ADX با بهترین سیگنال های خرید و فروش معاملات فارکس با هیستوگرام رنگی. بهترین شاخص مبتنی بر ADX برای معاملات روزانه یا بلند مدت در متاتریدر 4 .

توضیحات

اندیکاتور ADX پیشرفته برای متاتریدر 4 و 5 اطلاعات ضروری در مورد در دسترس بودن روند و قدرت روند را در اختیار معامله گر قرار می دهد.

موفقیت یک معامله گر فارکس عمدتاً توسط توانایی معامله گر در شناسایی روند اصلی تعیین می شود. با این حال، اگر معامله‌گر بتواند قدرت روند را درک کرده و اندازه‌گیری کند، بسیار سودآور خواهد بود.

معامله گر فارکس می تواند از اندیکاتور پیشرفته ADX  به عنوان یک نشانگر مستقل برای دریافت بهترین سیگنال خرید و فروش در متاتریدر 4 و 5 استفاده کند. از سوی دیگر، معامله گران فارکس می توانند این اطلاعات را با سایر اندیکاتورهای فنی ترکیب کرده و با استفاده از تلاقی چند اندیکاتور معامله کنند. ADX به شاخص میانگین حرکت جهتی اشاره دارد.

اندیکاتور پیشرفته ADX  با شاخص استاندارد ADX(میانگین شاخص حرکت جهت دار) در پلتفرم متاتریدر متفاوت است. اندیکاتور پیشرفته ADX برای متاتریدر4 و 5 یک هیستوگرام را نمایش می دهد.

مخالف نشان دادن خطوط D+ و D- در نشانگر استاندارد ADX این نشانگر پیشرفته ، هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد تا جهت روند را مشخص کند و سیگنال خرید و فروش را با بهترین نقاط ورود ارائه می دهد.

اندیکاتور ADX پیشرفته برای بهترین سیگنال خرید و فروش در متاتریدر

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور پیشرفته adx

نمودار EURUSD H4 بالا اندیکاتور پیشرفته ADX را نشان می دهد که هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد و به وضوح بهترین نقطه ورودی را به سمت جهت روند نشان می دهد.

معامله گران فارکس می توانند پس از تغییر رنگ هیستوگرام به سبز، خرید کنند و با رنگ هیستوگرام مخالف از معامله خارج شوند. به طور بالعکس، معامله گران می توانند با تغییر رنگ هیستوگرام به قرمز و خروج از معامله با سیگنال مخالف، موقعیت فروش باز کنند. تا زمانی که هیستوگرام همان رنگ را نشان دهد، معاملات می توانند به مسیر خود ادامه دهند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی فارکس بسیار آسان است زیرا هیستوگرام رنگی را نمایش می دهد. معامله گران حرفه ای فارکس این اندیکاتور را برای یافتن تلاقی با استفاده از این اندیکاتور با سایر ابزارها و اندیکاتورها اعمال می کنند زیرا این اندیکاتور بهترین جایگزین برای اندیکاتور ADX موجود است.

این اندیکاتور برای هر بازه زمانی و جفت ارزی قابل استفاده است.

معامله گران روزانه می توانند با استفاده از نمودارهای تایم فریم های پایین تر مانند M5 و M15 معامله کنند. با این حال، مانند بسیاری از شاخص های فنی دیگر،اندیکاتور پیشرفته ADX در نمودارهای بازه زمانی بالاتر H1 و H4 عملکرد بهتری دارد.

سیگنال های خرید و فروش در بازه های زمانی بالاتر سودآورتر و قابل اعتمادتر هستند. همچنین، جهت روند شناسایی و ایجاد شده در بازه‌های زمانی بالاتر، بیشتر طول می‌کشد و نتایج بهتری به همراه دارد.

نتیجه

معامله با اندیکاتور پیشرفته ADX برای همه معامله گران فارکس که برای گرفتن بهترین سیگنال خرید و فروش در متاتریدر 4 و 5 معامله میکنند بسیارآسان و راحت است، این  اندیکاتور یک ابزار شگفت انگیز برای معامله گران فارکس است که از اندیکاتور استاندارد حرکت جهت دار ADX که شامل شناسایی کراس اوورهای D+ و D- برای شناسایی بهترین سیگنال خرید و فروش در متاتریدر است استفاده می کنند.

بدیهی است که هر معامله گر فارکسی که از استراتژی روند در معامله استفاده می کند، این اندیکاتور پیشرفته adx را در هر استراتژی کاربردی بسیار مفید و سودآور خواهد یافت.

معامله گران عزیز میتوانند این اندیکاتور پیشرفته ADX را در سایت تی پی چارت بصورت کاملا رایگان دانلود و مورد استفاده قرار دهند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات در متاتریدر 4 و 5:

نشانگر فقط از یک پارامتر ورودی استفاده می کند که با استفاده از آن مقادیر اندیکاتور ADX  در متاتریدر 4 و 5 محاسبه می شود.

تنظیمات در متا 4

ADXPeriod: دوره برای محاسبه ADX.

 

 

 

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه