معرفی و دانلود کتاب اصل امواج الیوت – رابرت بالان

اصل امواج الیوت رابرت بالان

سرفصلهای کتاب اصل امواج الیوت

سرفصل های کتاب اصل امواج الیوت شامل :

بخشی از کتاب اصل امواج الیوت

بخشی از کتاب اصل امواج الیوت

 

درباره ی کتاب اصل امواج الیوت

یکی از کتاب هایی که در زمینه امواج الیوت وجود دارد و به زبان ساده در مورد کارکشن های کامپلکس صحبت کرده است، کتاب اصول امواج الیوت نوشته ی رابرت بالان می باشد. هر چند این سبک کامل نیست و در مورد نحوه ترکیبات مجاز کامپلکس ها صحبت نشده، اما همچنان جزو کتاب های خوب در حوزه ی الیوت است.

رابرت بالان یکی از اساتید  در زمینه تئوری موجی می باشد،که پس از رابرت پرچر پا به این عرصه گذاشت و عملا دنبال روی او بود. وی در سال 1989 کتاب خود تحت نام اصول امواج الیوت جهت کاربرد در بازار فارکس را منتشر کرد.

رابرت بالان در این کتاب سعی کرده تا با استفاده از تجربیات خود ،مبانی را بصورت عملی تر برای بازار فارکس ارائه دهد.

از مهمترین کارهایی که او انجام داده ، توسعه  بیشتر در کارکشن های کامپلکس (پیچیده) می باشد. تصحیحی های پیچیده تا قبل از وی بخوبی تعریف نشده بود و قوانین مشخصی نداشت. بالان با معرفی انواع این کارکشن ها و اشکال متنوع کتاب خود، گام دیگری در پیشرفت این روش تحلیلی شگفت انگیز برداشت.

رابرت بالان علی رقم توسعه بیشتر کارکشن های کامپلکس در کتاب اصل امواج خود، همچنان نتوانست قوانین الزام آور در این مورد پیدا کند. و همچنین نتوانست حلقه ی مفقوده بحث درجه و چگونگی کنش این ترکیبات پیچیده با الگو های مجاور را کشف کند. که این موارد دو سال بعد توست گلن نیلی در کتاب استادی در امواج الیوت (نئوویو) مطرح و بسط داده شد.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه