اندیکاتور تشخیص روند و مناطق اشباع بنام Trend CCI Indicator برای متاتریدر 4 , 5

اندیکاتور پیشرفته Trend CCI

دانلود رایگان اندیکاتور تشخیص روند Trend CCI برای متاتریدر 4 و 5، بهترین اندیکاتور برای مناطق اشباع خرید و اشباع فروش . بهترین اندیکاتور شناسایی بازگشت روند در متاتریدر 4 و 5.

توضیحات

اندیکاتور Trend CCI (شاخص کانال کالا) برای MetaTrader یک اسیلاتور سفارشی است که حرکت را محاسبه می کند و همچنین جهت روند یک دارایی را مشخص می کند. این اندیکاتور پیشرفته cci یک نشانگر بصری است که با ادغام عملکرد CCI با یک نمایش دهنده حرکت توسعه یافته است.

این شاخص برای شناسایی جهت روند بازار، مناطق بازگشت قیمت و حرکت یک دارایی مفید است. این بدان معناست که شما می توانید اطلاعات فنی متفاوتی را در یک نگاه از این اسیلاتور دریافت کنید.

اسیلاتور Trend CCI یک جهت گیری بالقوه صعودی/نزولی را هنگامی که خط در بالا/زیر سطح 0.00 قرار دارد را نشان می دهد. علاوه بر این، خطوط 250+ و 250- به‌عنوان مناطق اشباع خرید و فروش تعیین شده‌اند که احتمالاً قیمت ممکن است از انجا معکوس شود. از طرف دیگر میله های هیستوگرام تکانه (قدرت) قیمت را نشان می دهد.

علاوه بر این، این اندیکاتور را می توان برای سبک های معاملاتی مختلف مانند اسکالپینگ، روز / روزانه و نوسان گیری(سوئینگ ترید) استفاده کرد. همچنین برای معامله گران مبتدی، متوسط ​​و حرفه ای فارکس توصیه می شود.

اسکالپ کردن یک معامله با این اندیکاتور ممکن است در بازه های زمانی پایین تر (مثل M30 و پایین تر) انجام شود اما برعکس، یک تایم فریم از H4 و بالاتر برای موقعیت‌های روزانه/داخلی و نوسانی بسیار توصیه می‌شود.

استراتژی معامله با اندیکاتور پیشرفته Trend CCI در متاتریدر

دانلود اندیکاتور cci پیشرفته

تصویر بالا نشان می دهد که اسیلاتور cci پیشرفته در نمودار MT4 شما چگونه به نظر می رسد. همچنین نحوه شناسایی موقعیت های ورود به معامله با احتمال بالا را نشان می دهد.

توصیه نمی شود که اندیکاتور پیشرفته Trend CCI به عنوان یک ابزار مستقل برای ورود و خروج استفاده شود. برای بهره وری بهتر، بهتر است در ترکیب با پرایس اکشن و سایر اندیکاتور های فنی استفاده شود. این به این دلیل است که آن (Trend CCI) از سیگنال های نادرستی که ممکن است به دلیل حرکت تصادفی در بازار رخ دهد، در امان نیست.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور پیشرفته Trend CCI: ابتدا منتظر بمانید تا خط اندیکاتور به سمت منطقه اشباع فروش (-250) حرکت کند , و در ادامه منتظر بمانید تا خط نشانگر از خط مرکزی 0.00 عبور کند. با این شرایط، پس از تأیید حرکت صعودی، می‌توانید موقعیت خرید/LONG را پس از تایید پرایس اکشن (به عنوان مثال اوردربلاک صعودی، اینگالفینگ صعودی و غیره) باز کنید.

اصل فوق برای شناسایی موقعیتها و ورود به SELL نیز قابل اجرا است. همچنین می‌توانید برای درک بهتر نحوه شناسایی سیگنال‌های BUY/SELL با اسیلاتور cci پیشرفته به تصویر بالا مراجعه کنید.

نتیجه

اندیکاتور پیشرفته Trend CCI برای متاتریدر 4 و 5 یک ابزار معاملاتی پویا برای تجزیه و تحلیل شرایط مختلف بازار است. هرآن چیزی که برای بهبود عملکرد معاملاتی شما لازم است را دارد و ممکن است در نهایت به سود بیشتری برای شما تبدیل شود. در نهایت می توانید دانلود اندیکاتور پیشرفته Trend CCI را به صورت رایگان در وبسایت ما انجام دهید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات در متاتریدر 4:

تنظیمات اندیکاتور پسشرفته cci

Trend CCI Period: این پارامتر دوره اندیکاتور پیشرفته CCI را نشان می دهد.

Entry CCI Period: این پارامتر دوره ورود CCI را نشان می دهد.

دوره روند: این مقدار دوره روند قیمت را نشان می دهد.

میله های شمارش: تعداد میله هایی که برای تجزیه و تحلیل روند استفاده می شوند را مشخص می کند.

Zero Cross Alert: این پارامتر زمانی که قیمت از سطح صفر عبور می کند، سیستم هشدار نشانگر را فعال/غیرفعال می کند.

اندازه خط 1: اندازه خط اول را نشان می دهد.

Line Size 2: اندازه خط دوم را نشان می دهد.

Line Size 3: اندازه خط سوم را نشان می دهد.

 

تنظیمات در متاتریدر 5 :

بازه زمانی: بازه زمانی را برای محاسبه اسیلاتور cci انتخاب کنید.

Slow CCI: این پارامتر دوره نشانگر کند CCI را نشان می دهد.

Fast CCI: این پارامتر دوره CCI سریع را نشان می دهد.

دوره LSMA: این مقدار دوره روند قیمت را نشان می دهد.

نوار تغییر روند: چند میله تغییر روند.

تعداد میله ها: این تعداد میله هایی را که برای تجزیه و تحلیل روند استفاده می شود، مشخص می کند.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه