اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ( Support Resistance Breakout Arrows) برای متاتریدر4و5

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Support Resistance Breakout Arrows

اندیکاتور شکست حمایت و مقاومت یکی از شاخصهای مهم برای معامله گران فارکس درون روزی است که با استفاده از استراتژی معاملاتی شکست ، معامله میکنند. سیگنال های خرید و فروش مبتنی بر فراکتال، CCI، RSI است.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش با شکست حمایت و مقاومت بنام ( Support Resistance Breakout Arrows ) برای متاتریدر 4 و5 برای معامله گران فارکس درون روزی که از استراتژی معاملاتی بریک اوت استفاده می کنند بسیار قابل استفاده است. این اندیکاتور فراکتال، CCI و RSI را ترکیب می کند تا بهترین سیگنال های خرید و فروش را به معامله گران فارکس ارائه دهد.

علاوه بر این، این اندیکاتور به طور خودکار سطوح اصلی حمایت و مقاومت را ترسیم می کند و معامله گران می توانند از این خطوط حمایت و مقاومت برای اضافه کردن موقعیت های بیشتر در طول یک روند قوی استفاده کنند.

این نشانگر متاتریدر 4و5 پیکانهای سیگنالدهی یا خطوط حمایت و مقاومت را دوباره رنگ نمی کند.

استراتژی معاملاتی با اندیکاتور سیگنال دهی Support Resistance Breakout Arrows

نحوه عمل اندیکاتور حمایت و مقاومت Support Resistance Breakout Arrows

نمودار GBPJPY H4 در بالا اندیکاتور سیگنال خرید و فروش با شکست Sup&Res برای متاتریدر 4 و5 را نشان می دهد که سطوح حمایت و مقاومت و فلش های سیگنال معاملاتی را نشان می دهد. نشانگر سیگنال های BUY را در فلش های رنگ آبی و سیگنال های SELLS را در فلش های رنگی سرخابی نشان می دهد. همچنین، سطوح حمایت به رنگ آبی و سطوح مقاومت به رنگ قرمز هستند.

معامله گران فارکس می توانند با پیکان سیگنال رنگ آبی خرید کنند. توجه داشته باشید که، ممکن است بیش از یک سیگنال خرید در طول یک روند وجود داشته باشد. معامله گران می توانند در هر سیگنال خرید کنند و در سیگنال مقابل از تمام موقعیت ها خارج شوند و از سوی دیگر، معامله‌گران می‌توانند پس از ظاهر شدن فلش‌های رنگ سرخابی وارد موقعیت‌های SELL شوند

شاخص بر اساس سطوح محوری نیست. با این حال، بهترین خطوط و مناطق حمایت و مقاومت را بر اساس فراکتال‌ها، CCI و RSI نشان می‌دهد. معامله‌گران می‌توانند از تنظیمات نشانگر برای فیلتر کردن سیگنال‌ها با استفاده از سطوح CCI و سطوح RSI استفاده کنند.

مزیت قابل توجه این اندیکاتور برای معامله گران فارکس، شناسایی خودکار سطوح قوی حمایت و مقاومت است. علاوه بر این،  اندیکاتور Support Resistance Breakout Arrows در تمام بازه های زمانی کار می کند و برای معامله گران روزانه مناسب است.

با این حال، معامله‌گران بلندمدت هم می‌توانند با استفاده از تایم فریم های نمودار H4، روزانه و هفتگی معامله کنند.

یکی دیگر از ویژگی های حیاتی، عدم رنگ آمیزی مجدد و جابجایی آلارم ها آن است. معامله گران حرفه ای می توانند از خط حمایت و مقاومت برای اضافه کردن موقعیت های بیشتر در جهت روند استفاده کنند. و سیگنال ها را در استراتژی های معاملاتی پیچیده با استفاده از چند فریم زمانی (mtf) تطبیق دهید.

نتیجه

به طور خلاصه، اندیکاتور سیگنال خرید و فروش با شکست سطوح حمایت و مقاومت Support Resistance Breakout Arrows برای متاتریدر 4 و5یک ابزار ضروری برای شناسایی خودکار سطوح حمایت و مقاومت است. علاوه بر این، فیلتر کردن سیگنال ها با استفاده از CCI و RSI به معامله گر کمک می کند تا در جهت روند باقی بماند.

با این حال، ترکیب سیگنال‌های معاملاتی و شکست‌های حمایت و مقاومت با پرایس اکشن، نتایج ثابت و سودآوری را ارائه می‌دهد.شما میتوانید این اندیکاتور را بصورت رایگان در سایت ما دانلود کرده و به راحتی در متاتریدر 4 و5 نصب کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات MT4:

فیلتر CCI و RSI را می توان برای سیگنال های قوی روشن کرد. معامله گران می توانند هشدارهای خط حمایت و مقاومت را به گونه ای تنظیم کنند که هنگام بسته شدن شمع هشدار دهند و همچنین آنها را برای نشان دادن سیگنال های قوی تنظیم کنند.

تنظیمات اندیکاتور

RSICCI_Filter: سیگنال را با استفاده از CCI و RSI فیلتر می کند.
RSIperiod: دوره محاسبه RSI.
RSIOverbought: سطح خرید بیش از حد RSI.
RSIOversold: ارزش برای سطح RSI بیش از حد فروش.
CCIPperiod: دوره محاسبه شاخص CCI.
CCIBuyLevel: سطح سیگنال خرید CCI.
CCISellLevel: سطح CCI برای سیگنال فروش.
HighLow: در صورت شکسته شدن HIGH یا LOW هشدار می دهد.
SignalDots: تعداد نقاط برای تأیید اعتبار سیگنال.
Alerts: هشدار را روشن می کند.
AlertOnClose: هشدار هنگام بستن شمع.
BarCount: تعداد نوارها برای نمایش نشانگر

 

تنظیمات MT5:

فیلتر CCI و RSI را می توان برای سیگنال های قوی فعال کرد. معامله‌گران می‌توانند هشدارهای خط حمایت و مقاومت را برای هشدار هنگام بسته شدن شمع تنظیم کنند، و همچنین آنها را برای نشان دادن سیگنال‌های قوی تنظیم کنند.

تنظیمات MT5

RSICCI_Filter: سیگنال را با استفاده از CCI و RSI فیلتر می کند.

RSIperiod: دوره محاسبه RSI.

RSIOverbought: سطح خرید بیش از حد RSI.

RSIOversold: ارزش برای سطح RSI بیش از حد فروش.

CCIPperiod: دوره محاسبه شاخص CCI.

CCIBuyLevel: سطح سیگنال خرید CCI.

CCISellLevel: سطح CCI برای سیگنال فروش.

HighLow: در صورت شکسته شدن HIGH یا LOW هشدار می دهد.

SignalDots: تعداد نقاط برای تأیید اعتبار سیگنال.

Alerts: هشدار را روشن می کند.

AlertOnClose: هشدار هنگام بستن شمع.

History: تعداد نوارها برای نمایش نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه