Stochastic Bollinger Bands | اندیکاتور باندهای بولینگر استوکاستیک برای متاتریدر 4

اندیکاتور باندهای بولینگر

اندیکاتور باندهای بولینگر استوکاستیک برای متاتریدر 4 یکی از بهترین شاخص های mt4 برای شناسایی مناطق اشباع خرید است.یک اندیکاتور معکوس روند برای mt4.

توضیحات

اندیکاتور باندهای بولینگر استوکاستیک برای متاتریدر 4 (Stochastic Bollinger Bands)  ترکیبی از دو اندیکاتور فنی است: Stochastic و Bollinger Bands. این اندیکاتور به شما کمک می کند تا موقعیت های معاملاتی بهتری را در مناطق Overbought و Oversold شناسایی کنید.

باندهای بالایی و پایینی باندهای بولینگر به ترتیب مناطق بیش خرید و بیش فروش را در نظر میگیرد. Stochastic به عنوان محل تلاقی برای ورودی به معامله عمل می کند.

این اندیکاتور هم برای اسکالپرها، هم برای معامله‌گران روزانه/ درون روزی و هم برای معامله‌گران نوسان گیر ایده‌آل است. علاوه بر این، این اندیکاتور برای معامله گران تازه کار و با تجربه نیز ایده آل است.

سیگنال های خرید و فروش باندهای بولینگر استوکاستیک

اندیکاتور باندهای بولینگر Stochastic Bollinger Bands

تصویر بالا نشان می دهد که نشانگر پس از نصب چگونه در نمودار شما ظاهر می شود. همچنین نحوه شناسایی موقعیتها با احتمال بالا را نشان می دهد.

خط زرد نشانگر استوکاستیک است، در حالی که سه خط سفید نشان دهنده باندهای بولینگر است. توصیه می شود از این اندیکاتور همراه با پرایس اکشن و/یا سایر اندیکاتورهای فنی استفاده شود.

سیگنال خرید: ابتدا منتظر بمانید تا خط Stochastic و Bollinger Bands در منطقه OverSold به هم برسند. با شرایط فوق، می‌توانید پس از تشکیل یک الگوی شمعدانی معکوس صعودی، به‌عنوان مثال، اینگالف صعودی، چکش، پین بار و غیره، موقعیت خرید/LONG را باز کنید.

سیگنال فروش: ابتدا منتظر بمانید تا خط Stochastic و Bollinger Bands در منطقه OverBought به هم برسند. با شرایط بالا، پس از اینکه قیمت الگوی کندل معکوس نزولی را تشکیل داد، می توانید موقعیت SELL/SHORT را باز کنید، به عنوان مثال، الگوی اینگالف نزولی، پین بار، چکش معکوس و غیره

نتیجه

اندیکاتور باندهای بولینگر استوکاستیک برای متاتریدر 4  بهترین ابزار برای معامله مناطق اشباع خرید و فروش بازار مالی است. علاوه بر این، روی یک پنجره جداگانه قرار دارد و با تجزیه و تحلیل فنی معمولی شما تداخلی ایجاد نمی کند.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

این نشانگر دارای چند تنظیمات قابل تنظیم است. همچنین به کاربران توصیه می شود پس از نصب، تیک “Allow imports DLL” را علامت بزنند.

Stochastic Period: این پارامتر مقدار دوره Stochastic را نشان می دهد.

دوره بولینگر: این مقدار دوره بولینگر را نشان می دهد.

انحراف بولینگر: این مقدار انحراف باند بولینگر را نشان می دهد.

Bollinger Shift: برای تعیین نوع پارامتر شیفت اندیکاتور استفاده می شود.

Bars to Use: این پارامتر تعداد میله هایی را که نشانگر استفاده می کند را مشخص می کند.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه