اندیکاتور کانال رگرسیون خطی (Linear Regression Channel) برای متاتریدر ۵

کانال رگرسیون خطی

اندیکاتور کانال رگرسیون خطی برای MT5 ابزار مفیدی است که به طور خودکار خطوط روند را با دقت قرار می دهد.

توضیحات

یکی از مهارت های اساسی در معاملات ترسیم خطوط روند است. این به شما کمک می کند فرصت های معاملاتی را زمانی که قیمت در یک کانال در حال حرکت است شناسایی کنید. وقتی خطوط را به درستی ترسیم کنید، به راحتی می توانید مناطقی را که قیمت می تواند معکوس شود، شناسایی کنید. اما لازم نیست تمام کارهای سخت کشیدن یک کانال را انجام دهید. اندیکاتور کانال رگرسیون خطی همه کارها را برای شما انجام خواهد داد. فقط اندیکاتور را اجرا کنید و یک کانال برای شما در نمودار ترسیم می کند.

برای معامله هر دارایی و نمادی می توانید از این اندیکاتور استفاده کنید. اما این اندیکاتور تنها زمانی کار می کند که قیمتها در داخل کانال حرکت کنند.

نحوه معامله با اندیکاتور کانال رگرسیون خطی

کانال رگرسـیون خطی دارای پنج خط است. خطوط بالایی به عنوان مقاومت عمل می کنند، و خطوط پایین به عنوان پشتیبان عمل می کنند.

فقط زمانی که قیمت به خط حمایت رسید، یک دستور خرید باز کنید و زمانی که قیمت خط مقاومت را لمس کرد، یک پوزیشن فروش باز کنید.

مثال معامله با کانال رگرسیون خطی

Linear Regression Channel کانال رگرسیون خطی

اندیکاتور کانال رگرسیون خطی روند کانال EURUSD را در تصویر بالا نشان می دهد. توجه داشته باشید که چگونه جفت ارز پس از برخورد به خطوط کانال جهش می کند. بنابراین، باید منتظر بمانید تا جفت ارز به خط حمایت برسد، یک موقعیت خرید وارد کنید و زمانی که قیمت به خط مقاومت رسید، بفروشید.

نتیجه

اندیکاتور کانال رگرسیون خطی یک گزینه عالی برای معامله گران کانال است. این اندیکاتور به شما کمک می کند مناطقی را شناسایی کنید که احتمال دارد قیمت در یک روند معین معکوس شود. می توانید از آن به عنوان یک استراتژی مستقل یا در ترکیب با شاخص های دیگر استفاده کنید.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور کانال رگرسیون خطی

نشانگر کانال رگرسیون خطی تنها یک پارامتر زیر در تنظیمات MT5 دارد.

دوره کانال : دوره در نوار برای محاسبه نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه