با اندیکاتور پیشرفته ADX بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس را دریافت کنید

اندیکاتور پیشرفته adx

اندیکاتور پیشرفته ADX با بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس بهمراه هیستوگرام رنگی. بهترین شاخص مبتنی بر ADX برای معاملات روزانه یا بلند مدت در متاتریدر 4 و 5

توضیحات

موفقیت یک معامله گر فارکس عمدتاً توسط توانایی معامله گر در تشخیص روند اصلی تعیین می شود. با این حال، اگر معامله‌گر بتواند قدرت روند را درک کرده و اندازه‌گیری کند، میتواند بسیار سودآور باشد.اندیکاتور پیشرفته ADX برای متاتریدر 4 و 5 اطلاعات ضروری در مورد در دسترس بودن روند و قدرت روند را در اختیار معامله گر قرار می دهد.

معامله گران فارکس می تواند از اندیکاتور Advanced ADX برای متاتریدر به عنوان یک اندیکاتور مستقل برای دریافت بهترین سیگنال های خرید و فروش استفاده کنند.

از سوی دیگر، معامله گران فارکس می توانند این اطلاعات را با سایر اندیکاتورهای فنی ترکیب کرده و با استفاده از تلاقی چند اندیکاتور معامله کنند.

اندیکاتور پیشرفته ADX برای متاتریدر با اندیکاتور استاندارد ADX ( میانگین شاخص حرکت جهت دار) در پلتفرم متاتریدر متفاوت است. اندیکاتور Advanced ADX یک هیستوگرام را مخالف نشان دادن خطوط D+ و D- در نشانگر استاندارد ADX نمایش می دهد.

اندیکاتور پیشرفته ،هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد تا با آن جهت روند را مشخص کند و سیگنال های خرید و فروش را با بهترین نقاط ورود ارائه دهد.

بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس و تشخیص روند با اندیکاتور پیشرفته ADX

سیگنال دهی با اندیکاتور پیشرفته adx

نمودار EURUSD H4 بالا اندیکاتور Advanced ADX را نشان می دهد که هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد و به وضوح بهترین نقطه ورودی را به سمت جهت روند نشان می دهد. معامله گران فارکس می توانند پس از تغییر رنگ هیستوگرام به سبز، خرید کنند و با رنگ هیستوگرام مخالف از معامله خارج شوند.

وبه طور مشابه، معامله گران می توانند با تغییر رنگ هیستوگرام به قرمز و خروج از معامله با سیگنال مخالف، وارد پوزیشن فروش شوندو تا زمانی که هیستوگرام همان رنگ را نشان دهد،میتوانند در معامله خود باقی بمانند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی فارکس بسیار آسان است زیرا هیستوگرام رنگی دارد. معامله گران پیشرفته این اندیکاتور را برای یافتن تلاقی با استفاده از این اندیکاتور با سایر ابزارها و اندیکاتورها اعمال می کنند زیرا این اندیکاتور بهترین جایگزین برای اندیکاتور ADX سنتی موجود است. لازم بذکر است که این اندیکاتور برای هر بازه زمانی و جفت ارزی قابل استفاده است.

معامله گران روزانه می توانند با استفاده از نمودارهای بازه زمانی کوتاه تر مانند M5 و M15 با آن معامله کنند. با این حال، مانند بسیاری از شاخص های فنی دیگر، اندیکاتور پیشرفته ADX در نمودارهای بازه زمانی بالاتر H1 و H4 عملکرد بهتری دارد.

سیگنال های خرید و فروش فارکس در بازه های زمانی بالاتر سودآورتر و قابل اعتمادتر هستند.همچنین جهت روند شناسایی و ایجاد شده در بازه‌های زمانی بالاتر، بیشتر طول می‌کشند و نتایج بهتری به همراه دارند.

نتیجه

معامله گران فارکس معامله با استفاده از اندیکاتور پیشرفته ADX برای متاتریدر 4 و 5 را بسیار آسان و مناسب می دانند.این اندیکاتور یک ابزار شگفت انگیز برای معامله گران فارکس است که از شاخص استاندارد حرکت جهت دار( ADX) استفاده می کنند.

از آنجایی که این اندیکاتور شامل شناسایی کراس اوورهای D+ و D- برای شناسایی بهترین سیگنال های خرید و فروش است. بدیهی است که هر معامله گر فارکسی که از روند معامله استفاده می کند، این اندیکاتور Advance ADX را در هر استراتژی قابل اجرا بسیار مفید و سودآور خواهد یافت.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

نشانگر فقط از یک پارامتر ورودی در متاتریدر 4 و 5 استفاده می کند که با استفاده از آن مقادیر اندیکاتور پیشرفته ADX محاسبه می شود.

تنظیمات اندیکاتور پیشرفته adx

ADXPeriod: دوره برای محاسبه ADX.

 

 

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه