معرفی و دانلود کتاب معامله گر پرایس اکشن

معامله گر پرایس اکشن

سرفصلهای کتاب معامله گر پرایس اکشن

سرفصل های کتاب معامله گر پرایس اکشن لنس بگز شامل:

درباره‌ی نویسنده
بخش نخست – مقدمه
فصل اول: معرفی
پیش‌نیا‌زها
بخش دوم – بازارها و تحلیل بازار
فصل دوم: اصول بازارها
فصل سوم: تحلیل بازار
بخش‌ سوم – استراتژی معاملاتی
فصل چهارم: استراتژی معامله‌گر پرایس‌اکشن
فصل پنجم: نمونه‌های معاملاتی
فصل ششم: بازارها و چارچوب‌های زمانی دیگر
بخش چهارم – بیزینس معاملاتی
فصل هفتم: مدیریت مالی
فصل هشتم: مدیریت اقتضایی
فصل نهم: اهداف معاملاتی
فصل دهم: رویکرد عملی به روان‌شناسی معاملات
فصل یازدهم: تنظیم پلتفرم معاملاتی
فصل دوازدهم: طرح معاملاتی
فصل سیزدهم: دستورالعمل رویه‌ها
فصل چهاردهم: مستندات اضافی
بخش پنجم – توسعه‌ی معامله‌گر
فصل پانزدهم: سفر
فصل شانزدهم: فرایند یادگیری
فصل هفدهم: اقدام
فصل هجدهم: خلاصه

بخشی از کتاب معامله گر پرایس اکشن

کتاب معامله گر پرایس اکشن شما را با رویکرد پرایس اکشن آشنا خواهد کرد؛ که روان‌شناسی معامله گری، مدیریت ریسک، مدیریت عالی و انظباط فردی را در قالب یک استراتژی مشخص آموزش می‌دهد. در رویکرد پرایس اکشن، قیمت نشان دهنده احساسات معامله‌گران است و تغییر قیمت براساس متغیرهای روان‌شناختی و احساسی رخ می‌دهد. در واقع تصمیمات معامله گران علت حرکت قیمت است. و معامله گران مهم هستند نه قیمت‌ها.

در رخدادهای بازار هیچ قطعیتی وجود ندارد و شناخت ترس، تمایلات احساسات و تعصبات دیگر معامله‌گران اولین قدم در تصمیم‌گیری برای معامله است. از دیدگاه پرایس اکشن شما باید ذهنیت خود را در آغوش بگیرید و بازار را احساس کنید. بگذارید حرکت بازار مسیر شما شما را مشخص کند و تصمیم خود را به بازار تحمیل نکنید. با تمرین آگاهانه به شیوه پرایس‌اکشن و تجربه عملی در بازارهای مالی می‌توانید به سودآوری برسید. معامله‌گری را به یک کسب و کار تبدیل کنید.

کتاب معامله‌گر پرایس اکشن بسیار جامع و هدف‌مند است. در این کتاب مفاهیم اولیه پرایس اکشن (عملکرد یا حرکات قیمت) با نکته سنجی و دقت بسیار زیادی تعریف شده است. خواننده ابتدا با ویژگی‌های مهم بازار و مفاهیم مهمی مانند عرضه و تقاضا آشنا می‌شود. سپس با مثال‌های واقعی از بازارهای مختلف، آن مفاهیم را واکاوی می‌کند. بارزترین ویژگی مثال‌های این کتاب واقعی بودن و تنوع آن‌هاست.

نویسنده این کتاب کوشیده است از تمام سختی‌ها و مشکلات مسیر معامله‌گری و همچنین خطرات این مسیر دشوار تصویری واقعی ارائه کند. در ترجمه این کتاب ارزشمند تلاش کرده‌ام دو اصل اساسی رعایت شود: روانی کلام در متن فارسی و وفاداری به متن اصلی.

 

درباره‌ی کتاب

کتاب معامله گر پرایس اکشن نوشته لنس بگز یک کتاب کاربردی جهت یادگیری روش پرایس اکشن است. در این کتاب شما با متنی روان و مثال‌های زیادی رو برو هستید که باعث می‌شود مطالعه کتاب را برایتان آسان کند.

این کتاب شامل ۱۶ فصل است که به صورت کامل روش و استراتژی معامله گری پرایس اکشن لنس بگز را توضیح داده است. در ایران هم اساتید بسیاری سبک و شیوه ی لنس بگز را آموزش میدهند.
لنس بگز در ابتدای آموزش خود در تحلیل و معامله نوسانات در بازارهای مالی صحبت های در مورد شناخت کامل از روند بازار را ارائه می‌دهد. که با استفاده از سه تایم فریم در کتاب خود به آنها اشاره می‌کند.

کتاب معامله گر پرایس اکشن نوشته لنس بگز از جمله کتاب های کاربردی جهت آموزش معامله گری با تحلیل روند قیمت است. همچنین از بهترین و پرفروش‌ترین منابع آموزشی در زمینه پرایس اکشن است.

کتاب معامله‌گر پرایس اکشن چندین بخش دارد که به خواننده در کشف واقعیت بازارها کمک می‌کند. در بخش اول مقدمات بحث آموزش داده می‌شود و در بخش دوم،‌ واقعیت‌های بازارهای معاملاتی، حرکت قیمت،‌ نحوه‌ی مشاهده‌ی بازارها، علت ضرر کردن معامله‌گران و ناکارآمدی سیستم‌های دیگر بررسی می‌شود.

قسمت بعدی این بخش برای کسانی است که می‌خواهند در مورد عملکرد قیمت در بازار،‌ قیمت‌های آتی و نمودارهای شمعی بدانند. لنس بگز در بخش سوم کتاب معامله‌گر پرایس اکشن به مباحثی مانند کسب سود در بازار، شناسایی و اجرای فرصت‌های معاملاتی، اجرای استراتژی تایم‌فریم در فارکس و e-mini و دیگر بازارهای مالی می‌پردازد.

یکی از نکات جالب در این کتاب مثال‌های معاملاتی است. نویسندگان کتاب‌های دیگر بهترین نمونه‌ها را برای شما می‌آورند؛ اما لنس بگز سعی می‌کند فرصت‌های معاملاتی مختلف را به شما نشان دهد تا از هر کدام درس بگیرید.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه